امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

حجت‌الاسلام سید محمدباقر عبادی در جمع اهالی روستای دل‌آباد بیرجند: افتخار داریم که مدافع روستاییان و اقشار محروم بوده و برای رفع مشکلات آنها گام برداریم.

حجت‌الاسلام سید محمدباقر عبادی در جمع اهالی روستای دل‌آباد بیرجند: افتخار داریم که مدافع روستاییان و اقشار محروم بوده و برای رفع مشکلات آنها گام برداریم.

نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی در ادامه اظهار داشت: مردم روستا افرادی ولایت‌مدار و هوشمند بوده به طوریکه در تمامی صحنه‌های حماسی حضور یافته و خوش درخشیدند.

 

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان وخوسف در مجلس شورای اسلامی، به نقل از فارس، حجت‌الاسلام سید محمدباقر عبادی در جمع مردم روستای دل آباد بیرجند

اظهار داشت: دیدار با مردم روستا یکی از اولویت‌های کاری من طی یک سال و نیم گذشته بوده در حالی‌که به ۱۴۰ روستا رفته و مشکلات مردم را جویا شده‌ایم.

وی ادامه داد: مسئولان در حد توان خود مشکلات مردم زجر کشیده روستا را مد نظر قرار داده و پیگیر آن بوده‌اند.

ملت ایران بوی ولایت می‌دهد

نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که ملت ایران بوی ولایت می‌دهد، افزود: مردم روستا افرادی ولایت‌مدار و هوشمند بوده به طوریکه در تمامی صحنه‌های حماسی حضور یافته و خوش درخشیدند.

عبادی اذعان داشت: اگر گفته شود اسلام برای حکومت برنامه و راهکاری ندارد ناقص بودن دین مبین اسلام را اثبات کرده‌ایم.

وی با بیان این‌که یکی از اهداف سیدالشهداء به دست گرفتن حکومت بود، ادامه داد: هیچ مطلبی در بعد اقتصادی و سیاسی محکم‌تر از حکومت نیست.

نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: مردم ایران طی ۳۰ سال گذشته سنگ تمام گذاشتند به گونه‌ای که چه کسی فکر می‌کرد بتوانند فضا را هم تسخیر کنند.

عبادی متذکر شد: هر ساله خدمتگزار‌های نظام عوض می‌شوند اما نگاه ملت ایران همیشه به انگشت مقام معظم رهبری خیره شده است.

دفاع از حقوق روستاییان افتخار ماست

وی با اشاره به مذاکرات ژنو یادآور شد: هرآنچه در ارتباط با این مذاکرات صورت پذیرد با توجه به منویات معظم‌له بوده و ما هم حمایت خود را اعلام می‌کنیم تا تیم مذاکره‌کننده با روحیه خوش به ادامه مذاکرات بپردازد.

نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: افتخار داریم که مدافع روستاییان و اقشار محروم بوده و برای رفع مشکلات آنها گام برداریم.

انتهای پیام/۶۹۰۱۷/صا۳۰

 http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13920927000034

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا