امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

حجت‌الاسلام سید محمدباقر عبادی در جمع اهالی روستای بجد از توابع شهرستان بیرجند: وحدت در بین مردم مهمترین نقطه قوت ایران اسلامی است

نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی در این دیدار که با حضور فرماندار و جمعی از مسئولان شهرستان بیرجند برگزار شد، به موضوع کمبود اعتبار برای انجام طرح‌های عمرانی در استان اشاره کرد و اظهار داشت: مشکلات حوزه‌های مختلف با تقسیم بندی و اولویت بندی قابل حل است. وی در ادامه افزود: البته بخشی از مشکلات بخش روستایی با سرکشی مسئولان از مناطق مختلف قابل پیگیری و رفع می‌باشد.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی؛ حجت‌الاسلام سید محمدباقرعبادی در مسجد جامع این روستا به برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و شوراها در کشور اشاره کرد و افزود: مردم حماسه سیاسی را با شرکت در انتخابات و راهپیمایی با شکوه  ۲۲بهمن به زیبایی رغم زدند.

نماینده مردم بیرجند درمیان و خوسف در خانه ملت لزوم تحقق حماسه اقتصادی مورد تاکید رهبر معظم انقلاب اسلامی را وحدت و همراهی همه اقشار جامعه دانست و بیان داشت: رهبر معظم انقلاب اسلامی سیاست‌های اقتصاد مقاومتی را ابلاغ کردند و امیدواریم قوای سه‌گانه با همکاری هم بتواند این سیاست‌ها را عملی کنند.

حجت‌الاسلام سید محمدباقر عبادی در جمع اهالی روستای بجد

عبادی با اشاره به وضعیت کنونی سیاسی کشورهای همسایه گفت: امنیت در کشور ایران در سایه ولایت فقیه و با وحدت بین شیعه و سنی همواره از سطح بالایی برخوردار بوده است. وی در ادامه یاد آور شد: اگر امنیت از بین برود در کنار آن عمران وآبادی هم از بین خواهد رفت.

عضو مجمع نمایندگان خراسان جنوبی در مجلس شورای اسلامی وحدت را نقطه قوت ایران شمرد و اظهار کرد: دشمنان دقیقا بر روی نقطه قوت ایران اسلامی دست گذاشته اند و با ایجاد تفرقه و همچنین اختلاف در صدد تحریک مذاهب علیه یکدیگر هستند. نماینده مردم شریف بیرجند در مجلس  گفت: آمریکا معتقد است که باید ایجاد تفرقه و درگیری در کشورهای اسلامی می‌شود از گسترش فرهنگ معنویت و اسلامی جلوگیری کرد به صورتی که می‌بینیم مسلمانان در یک کشور به دلیل اختلاف مذهبی هم‎‌دیگر را تکفیر می کنند.

وی افزود: وحدت باعث می شود که آمریکا و اسرائیل از درون نابود شوند.

این گزارش حاکیست؛ تناکی،‌ فرماندار بیرجند در این دیدار با اشاره به وجود حضور ۱۲ ساله آمریکا در کشور افغانستان و بیان مشکلات این کشور گفت : آمریکا نمی تواند مشکلات کشور ما را حل کند باید از افغانستان عبرت بگیریم. وی وجود آمریکا در کشوری را منشأ مشکلات دانست و افزود: تولید مواد مخدر در افغانستان نسبت به سال‌های گذشته ۴۰ برابر رشد شده و این تهدید بزرگی برای کشور ایران است. تناکی در ادمه اظهار داشت: تحریم هایی که به ایران تحمیل می‌شود بدلیل حمایت ایران از کشورهای مظلوم اسلامی است.

فرماندار بیرجند با اشاره به مشکلات مردم روستای بجد اظهار داشت: همه خواسته‌های اهالی بجد با این وضعیت اعتباری کشور قابل اجرا نیست ولی قابل پیگری هست و همت مردم را می‌طلبد.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا