امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

حجت‌الاسلام سید محمدباقر عبادی در دیدار با مردم روستاهای شهرستان درمیان اظهار داشت: تاکنون با مردم بیش از ۱۵۰ روستای حوزه انتخابیه در شهرستان‌های بیرجند، درمیان وخوسف دیدار و مشکلات اهالی با حضور مسئولان اجرایی شهرستان بررسی شده است

حجت‌الاسلام سید محمدباقر عبادی در دیدار با مردم روستاهای شهرستان درمیان اظهار داشت: تاکنون با مردم بیش از ۱۵۰ روستای حوزه انتخابیه در شهرستان‌های بیرجند، درمیان وخوسف دیدار و مشکلات اهالی با حضور مسئولان اجرایی شهرستان بررسی شده است

نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی در جمع مردم روستاهای شیرگ، لتی، عبدله، سید آباد و نیگنان شهرستان درمیان بر رفع مشکلات روستاها و رسیدگی به امورات مردم تاکید کرد و افزود: هدف از برنامه های دهگردشی دیدار با مردم روستا و پیگیری برای رفع مشکلات روستاها است.

روستای لتی شهرستان درمیان

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی؛ حجت‌الاسلام سید محمدباقر عبادی در دیدار با مردم روستاهای شهرستان درمیان با اشاره به حضور پرشور و با صلابت مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن گفت: مردم خراسان جنوبی همواره پیشتاز انقلاب بودند و در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال نیز با حضور پرشور خود از خون شهدا این خطه که جان خود را در راه انقلاب اسلامی فدا نموده‌اند، پاسداری کردند. وی در ادامه برای پیگیری مشکلات مردم توسط مسئولان تأکید کرد و اظهار داشت: اگر مشکلی در سطح شهرستان و استان قابل حل باشد بدون هیچ تاخیری با استفاده از امکانات موجود وهماهنگی بین ادارات نسبت به برطرف نمودن آن باید اقدام گردد و اگر هم برای رفع آن مشکل نیاز به پیگیری درسطوح بالاتر، اعم از وزارتخانه  باشد، می‌شود با برگزاری جلسات و ملاقات هایی، رایزنی های لازم برای جذب مساعدت آنها فراهم گردد.

روستای لتی شهرستان درمیان

نماینده مردم شهرستان درمیان در مجلس شورای اسلامی در ادامه به موضوع  اشتغال و حمایت از طرح‌های اشتغالزایی زودبازده در روستاها اشاره کرد و افزود: ایجاد کارگاه‌های کوچک اقتصادی در قالب مشاغل خانگی و همچنین سوق دادن فعالیت های روستا به سمت تولیدات صنایع دستی می تواند زمینه اشتغال مناسبی را در روستا ایجاد کند.

عضو مجمع نمایندگان خراسان جنوبی در مجلس شورای اسلامی در ادامه مهم‌ترین مشکل برخی از روستاهای شهرستانهای خراسان جنوبی را آب کشاورزی دانست و بیان داشت: خشکسالی های اخیر تاثیر بسیار زیادی در بخشهای مختلف گذاشته است، لذا باید کشاورزان ما به سمت استفاده بهینه از منابع آبی بروند البته در سطوح بالاتر موضوع انتقال آب و کم آبی در استان در دست بررسی و پیگیری است.

-این گزارش حاکیست؛ در جریان این بازدید بازدید رجبعلی براتی ، فرماندار درمیان؛ فرش و زرشک این شهرستان را یکی از فرصت‌های سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در این منطقه عنوان کرد و افزود: تولید سالیانه بیش از هشت هزار تن زرشک در شهرستان درمیان نشان دهنده وجود زمینه های اشتغال در این شهرستان است .

روستا شیرگ شهرستان درمیان

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا