امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

حجت‌الاسلام سید محمدباقر عبادی در همایش حجاج اهل تسنن شهرستان درمیان: مناسک حج اقیانوسی از حکمت و اسرار الهی است که ملک و ملکوت پیوند می دهد .

حجت‌الاسلام سید محمدباقر عبادی در همایش حجاج اهل تسنن شهرستان درمیان: مناسک حج اقیانوسی از حکمت و اسرار الهی است که ملک و ملکوت پیوند می دهد .

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی امروز (نهم اردیبهشت) در همایش حجاج اهل تسنن شهرستان درمیان وحدت و مودت بین مسلمین را یکی از نتایج حج برشمرد ادامه داد : از دیگر ابعاد ساماندهی جهان اسلام و معرفی قدرت واقعی مسلمانان به دشمنان اسلام است که توطئه های آنان را نقش براب می کند.

 

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به نقل از پانا، حجت‌الاسلام سید محمدباقر عبادی  پیش از ظهر امروز در جمع حجاج اهل سنت درمیان با بیان این مطلب که اسلام برای ابعاد زندگی و فردی و اجتماعی برنامه دارد اظهارکرد:مناسک حج اقیانوسی از حکمت و اسرار الهی است که ملک و ملکوت پیوند می دهد .

وی وحدت و مودت بین مسلمین را یکی از نتایج حج برشمرد ادامه داد : از دیگر ابعاد ساماندهی جهان اسلام و معرفی قدرت واقعی مسلمانان به دشمنان اسلام است که توطئه های آنان را نقش براب می کند.
 وی از امریکا و و انگلیس بعنوان دشمنان اسلام یاد کرد و افزود : رواج فساد و رسمی بودن فحشا و محرمات شرعی در بسیاری از این کشورها، متأثر از سیاستهای شیطانی آن قدرتها است. وظیفهای که حج و اعمال و شعائر توحیدی آن، بر مسلمانان حج گزار لازم میسازد، ابراز برائت و بیزاری از اینها است، و این اولین قدم، در راه تجسم اراده اسلامی در نفی این پدیدههای شیطانی و استقرار حاکمیت اسلام و توحید، بر همه جوامع اسلامی است.
نماینده مردم بیرجند و درمیان به بعضی از سخنان وهابیت اشاره کرد وادامه داد : وهابیت در درک مفهوم عبادت اشتباه کرده و از این رو بوسیدن قبور ائمه پیامبر (ص) را شرک می دانند.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا