امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

حجت‌الاسلام سید محمدباقر عبادی در گفتگو با روزنامه بیرجند امروز: مشکل نقدینگی امروز به چالشی جدی در کشور برای صنعتگران تبدیل شده است و این امری است که مدیران اجرایی کشور برای حل آن سریعا اقدام کنند

حجت‌الاسلام سید محمدباقر عبادی در گفتگو با روزنامه بیرجند امروز:  مشکل نقدینگی امروز به چالشی جدی در کشور برای صنعتگران  تبدیل شده است و این امری است که مدیران اجرایی کشور برای حل آن سریعا اقدام کنند

نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار ما تأکید می‌کند هر فردی که به ما مراجعه کند سریعا پیگیر حل مشکل او خواهیم بود.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی، حجت الاسلام عبادی می گوید: مشکل نقدینگی امروز به چالشی جدی در کشور برای صنعتگران  تبدیل شده است و این امری است که مدیران اجرایی کشور برای حل آن سریعا اقدام کنند.

وی افزود: در چندین جلسه با مدیران بانک ها در تهران هم صحبت کردیم اما در بسیاری از اوقات متاسفانه هیچ همکاری از سوی آنان صورت نگرفته است.

وی با تاکید بر اینکه اگر دولت برنامه جدی در این رابطه نداشته باشد از دست نمایندگان نیز کاری بر نمی آید، افزود: امروز دولت برای کنترل تورم سیاست انقباضی در پیش گرفته است و در این شرایط اخذ هرگونه وام از بانک ها مشکل است. حال جای این سوال مطرح است که اگر شعار جذب سرمایه گذار سر می دهیم، اگر دستور داده می شود که راه های دست و پاگیراداری را از پیش روی سرمایه گزاران بردارید، وقتی در جلسات مختلف نزد خبرنگاران بازگو می شود اگر دستگاهی سهل انگاری کند با شدت با آن برخورد می شود، پس چرا از این تعداد سرمایه گزار موجود در استان که باعث  اشتغال  تعداد زیادی از مردم بومی استان شده اند و با وجود محرومیت ها سعی در افزایش آمار صادرات استان را دارند حمایت جدی و کار ساز صورت نمی گیرد

بیرجند امروز  ۹۳/۲/۳

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا