امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

حجت‌الاسلام سید محمدباقر عبادی روز یکشبنه(۵ مردادماه) از دفتر روزنامه خراسان نمایندگی بیرجند بازدید کرد

حجت‌الاسلام سید محمدباقر عبادی روز یکشبنه(۵ مردادماه) از دفتر روزنامه خراسان نمایندگی بیرجند بازدید کرد

نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی در دیداری حدود دو ساعته در جریان فعالیت های این رسانه قرار گرفت و به خبرنگاران این رسانه به گفتگو پرداخت.

 

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به نقل از روزنامه خراسان جنوبی؛ نظر نماينده مردم بيرجند و درميان در مجلس درباره عملکرد روزنامه «خراسان جنوبي» نقطه قوتي براي دست اندرکاران اين رسانه است.حجت الاسلام «عبادي» روز گذشته با حضور در دفتر روزنامه خراسان جنوبي از عملکرد اين روزنامه در استان ابراز خرسندي کرد و آن را بسيار حرفه اي دانست.وي با اشاره به اين که رسانه ها مي توانند بهترين کمک براي نماينده ها باشند گفت:اين کمک بايد به گونه اي باشد که نه تملق گويي شود و نه اين که منفي و يک جانبه باشد.ايجاد تعادل بين اين دو وجه از يک رسانه حرفه اي ساخته است.به گفته وي روزنامه خراسان جنوبي توانسته است بسياري از مشکلات را مطرح کند و موجب انگيزه بيشتر در مسئولان شود.

 

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا