امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

حجت‌الاسلام عبادي انتقاد كرد: قابليت مرز در خراسان جنوبي تبديل به بن بست شده است

حجت‌الاسلام عبادي انتقاد كرد: قابليت مرز در خراسان جنوبي تبديل به بن بست شده است

نماينده مردم بيرجند، درميان و خوسف در خانه ملت با تاكيد براينكه قابليت مرز در استان تبديل به يك بن بست شده، ادامه داد: متاسفانه در مبادلات مرزي استان سخت‌گيري‌ زيادي ديده مي‌شود كه در ساير استان‌ها وجود ندارد.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به نقل از خبرگزاری شبستان؛ حجت الاسلام محمد باقر عبادي امروز (۱۶ شهريور) در نهمين جشنواره تجليل از تعاوني‌ها و كارآفرينان خراسان جنوبي اظهار كرد: ظرفيت تعاوني‌ها از جايگاهي كه اكنون در جامعه دارند بسيار بيشتر است.

 وي با بيان اينكه از جمله مشكلات تعاوني‌‌هاي استان سرمايه در گردش است، افزود: اگر دولت و بانك‌ها اين موضوع را تامين كنند تعاوني‌ها حجم بيشتري از اقتصاد كشور را در دست خواهند گرفت.

 نماینده مردم بیرجند، درمیان وخوسف در مجلس شوراي اسلامي گفت: بحث تعاون با عدالت اجتماعي عجين است و جامعه را به سمت برقراري بيشتر عدالت اجتماعي و كاهش اختلافات طبقاتي نزديك مي‌كند.

 حجت الاسلام عبادي با بيان اينكه بحث مرزنشينان يكي ديگر از مشكلات استان است، تصريح كرد: متاسفانه در مبادلات مرزي استان سخت‌گيري‌ زيادي ديده مي‌شود كه در ساير استان‌ها وجود ندارد.

 وي با تاكيد براينكه قابليت مرز در استان تبديل به يك بن بست شده، ادامه داد: اميدواريم اين استان با استان‌هاي ديگر در اين زمينه مقايسه شود كه چرا مانند آن‌ها نيستيم.

 نماینده مردم بیرجند، درمیان وخوسف در مجلس شوراي اسلامي بيان كرد: نبايد سخت‌گيري‌ها آنقدر زياد باشد كه آسيبش براي استان بيشتر از نعمت باشد.

 حجت الاسلام عبادي با اشاره به اينكه نبايد كارآفرينان و سرمايه‌گذارن را به عنوان يك فرد نگاه كرد، گفت: بلكه بايد به عنوان هزاران نفر محسوب شوند و اگر مي‌خواهيم اقتدار اقتصادي داشته باشيم بايد به سرمايه‌گذار و كارآفرين واقعي بها داد.

 به گفته وي در بحث سرمايه‌گذاري نبايد بخش‌نگري شود و بايد دستگاه‌هاي اجرايي اين را مدنظر قرار دهند كه بخشي‌نگري مانع از اشتغال و رونق تعاوني و كارآفريني مي‌شود.

 پايان پيام/

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا