امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

حجت‌الاسلام عبادی: احداث کمرگ در کنار منطقه ویژه اقتصادی بیرجند بسیار ضروری است

حجت‌الاسلام عبادی: احداث کمرگ در کنار منطقه ویژه اقتصادی بیرجند بسیار ضروری است

نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی در دیدار با مدیرکل کمرگات خراسان جنوبی با اشاره به اینکه احداث کمرگ در کنار منطقه ویژه اقتصادی بیرجند بسیار ضروری است، اظهار داشت: اخیرا نیز به صورت مکتوب و شفاهی با معاونت معاونت پارلمانی سازمان مدیریت و برنامه ریزی رئیس جمهور موضوع تخصیص اعتبار به منظور احداث کمرگ ۱۷ هکتاری بیرجند صورت گرفته است.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی، حجت‌الاسلام سید محمدباقر عبادی در دیدار با آقای خاشی، مدیرکل محترم گمرکات خراسان جنوبی با اشاره به اینکه همواره مسائل و مشکلات حوزه کمرگ این منطقه را مورد پیگیری قرار داده‌ام، گفت: وجود گمرک در توسعه اقتصادی استان و به‌ویژه رونق منطقه ویژه اقتصادی بیرجند بسیار حائز اهمیت است.
وی در ادامه اظهار داشت: هم‌اکنون اقدامات خوبی در منطقه ویژه اقتصادی بیرجند انجام گرفته و بنا به گفته مسئولان بیش از ۱۵ شرکت آمادگی خود را برای سرمایه گذاری در این منطقه اعلام کرده‌اند.
حجت‌الاسلام عبادی در ادامه بیان داشت: اخیرا نیز برای تشریح و پیگیری اعتبار به منظور پروژه احداث کمرگ ۱۷ هکتاری بیرجند رایزنی‌های در سطح معاونت پارلمانی سازمان مدیریت و برنامه ریزی رئیس جمهور صورت گرفته است.

-گقتنی است، آقای خاشی، مدیرکل کمرگات خراسان جنوبی در این دیدار که در محل دفتر نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی انجام شد، به پروژه ۱۷ هکتاری در حال ساخت گمرکات خراسان جنوبی اشاره کرد و اظهار داشت: در سال ۹۳ برای این پروژه اعتباری بالغ بر ۱۴ میلیارد ریال برای این پروژه در نظر گرفته شد که در تاکنون حدود پنج میلیارد ریال آن تخصیص یافته است.
وی در ادامه به وضعیت اعتباری این پروژه در سال‌جاری اشاره کرد و بیان داشت: در ۹ ماهه نخست سال جاری به منظور اجرای این پروژه تنها ۳۰ درصد اعتبار آن محقق شد و این در صورتی‌است که دیگر پروژه‌های عمرانی استان اعتبارات تخصیص یافته به آنها بالای ۶۰ درصد بوده است.

مدیرکل گمرکات خراسان جنوبی از پیگیری مجوز ترانزیت عمومی کالا از گمرک ماهیرود سربیشه خبر داد و خاطرنشان ساخت: استحقاق مردم خراسان جنوبی برای ارائه خدمت بسیار بالاتر است.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا