امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

حجت‌الاسلام عبادی: باید روند احداث نمایشگاه جدید تسریع یابد

حجت‌الاسلام عبادی: باید روند احداث نمایشگاه جدید تسریع یابد

نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی پیشرفت فیزیکی نمایشگاه جدید بیرجند را نامطلوب دانست و گفت: باید روند احداث نمایشگاه بین‌المللی بیرجند تسریع یابد.

به گزارش روابط عمومی دفتر نمایندده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی و بله نقل از تسنیم، حجت‌الاسلام و المسلمین سید محمد باقرعبادی شامگاه شنبه در حاشیه بازدید از نمایشگاه بهاره بیرجند در جمع خبرنگاران اظهار داشت: خوشبختانه قیمت‌ها در نمایشگاه مناسب بود و مردم نیز از این قیمت‌ها راضی بودند.

وی افزود: یکی از مشکلات مردم که در محل نمایشگاه به ما منتقل می‌کردند، در زمینه مکان نامناسب نمایشگاه بود که سبب شده است عده زیادی از همشهریان به دلیل کمبود پارکینگ و شلوغی نمایشگاه و کوچک بودن آن نتوانند به درستی بازدید کنند.

نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: از دیگر مواردی که برای مردم مشکلاتی به وجود آورده بود مشکل خاکی بودن محوطه پشت نمایشگاه است که سبب گرد و خاک می‌شود.

عبادی افزود: امید است مکان نمایشگاه جدید هرچه زودتر آماده شده و مشکلات موجود رفع شود تا در این صورت مردم بتوانند به راحتی مایحتاج خود را خریداری کنند.

وی اظهار داشت: خوشبختانه مردم مشتاق هستند که از این نمایشگاه‌های بهاره خرید کنند زیرا طبق برآورد قیمت‌ها مایحتاج مردم در این نمایشگاه بین۱۰ تا ۲۰ درصد مناسب‌تر از بازار است.

نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی خطاب به مدیر داخلی نمایشگاه بیرجند گفت: توقع داشتیم در چند سالی که کار احداث نمایشگاه جدید زده شده است، پیشرفت‌های بیشتری انجام می‌شد زیرا در حال حاضر به دلیل مساحت کوچک نمایشگاه، ظرفیت تراکم زیاد را ندارد و مهم‌ترین دغدغه مردم در حال حاضر همین است.

عبادی افزود: این نمایشگاه روبه‌روی بیمارستان در دست تکمیل واقع شده است و اگر بیمارستان به زودی افتتاح شد وجود نمایشگاه در این منطقه امکان ندارد و مشکلات زیادی پیش می‌آید.

وی با اشاره به اینکه برای راه‌اندازی اولیه نمایشگاه تنها نیاز آب مشکل اساسی و کند شدن مسیر احداث نیست، اظهار داشت: مسئولان نمایشگاه در حال حاضر مشکلات خود را کمبود آب بیان می‌کنند و ما از آنها تقاضا داریم که برای رفاه حال مردم کارهای زیربنایی و دیگر فعالیت‌های ساخت را انجام دهند و مشکل آب را برای مراحل آخر کار بگذارند.

نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: نسبت به چند سال گذشته خوب کار نشده است و باید هرچه زودتر کارهای باقی مانده برای احداث نمایشگاه جدید انجام شود.

عبادی افزود: در بازدید از غرفه‌ها هنگامی که تولید کنندگان را دیدیم که تلاش می‌کنند تا با محصولات خود هر کدام مشتری را به سمت خود بکشند، سبب خوشحالی ما شد، زیرا این امر نشان می‌دهد که مردم تمایلی برای خرید کالاهای داخلی دارند و زمینه رقابت‌پذیری تولیدکنندگان در این بین وجود دارد.

وی بیان کرد: با توجه به اینکه نمایشگاه بخش خصوصی است و دولت تا جایی که توانسته کمک کرده است و باید دولت تنها زیرساخت‌ها را فراهم کند و دیگر بخش‌ها توسط بخش خصوصی انجام شود، برای پیشرفت ادامه کار باید سرمایه‌گذاران بیشتری وارد کار شوند.

در ادامه این بازدید، نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی پای درد و دل مردم در نمایشگاه نشست و مردم هرکدام به نحوی مشکلات خود را مطرح کردند.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا