حجت‌الاسلام عبادی: برای اتمام پروژه آب‌درمانی توانبخشی حضرت علی‌اکبر(ع) بیرجند ۵۰۰ میلیون تومان از محل اعتبارات بهزیستی کشور اختصاص یافته است

نماینده مردم بیرجند در مجلس شورای اسلامی صبح امروز در بازدید از پروژه آب‌درمانی توانبخشی حضرت علی‌اکبر(ع) بیرجند، اظهار کرد: امیدورایم که پروژه آب درمانی این مرکز تا پایان امسال به بهره‌‌برداری برسد.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان  وخوسف در مجلس شورای اسلامی به نقل خبرگزاری تسنیم؛ حجت‌الاسلام و المسلمین سید محمدباقر عبادی افزود: سازمان بهزیستی جزو سامان‌هایی است که با افراد دردمند و آسیب‌دیده سروکار دارد و باید رضایت این افراد را فراهم کند.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با اشاره به دیدار خود با رئیس سازمان بهزیستی کشور، گفت: در این دیدار مقرر شد 500 میلیون تومان برای اتمام پروژه آب‌درمانی توانبخشی علی‌اکبر(ع) اختصاص یابد.

حجت الاسلام عبادی بیان کرد: قرار است تعدادی از کارشناسان بهزیستی کشور برای برآورد اعتبار از نزدیک از پروژه بازدید کنند.

وی همچنین در مراسم افتتاح کارگاه آموزشی تولیدی امیدآفرینان تحت نظر بهزیستی خراسان جنوبی شرکت کرد و از نزدیک در جریان فعالیت‌های ایم کارگاه قرار گرفت.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: کارگاه‌ها تولیدی حمایتی بهزیستی فضای مطلوبی برای توانمندی افراد معلول و تحت‌پوشش این نهاد است.

حجت الاسلام عبادی با اشاره به این‌که در این کارگاه‌ها افراد مشغول به تولید صنایع‌دستی هستند، افزود: صنایع‌دستی جزو میراث با ارزش گذشتگان است و با برپایی این کارگاه‌ها می‌توان صنایع‌دستی استان را رونق بخشید.

وی تصریح کرد: در این کارگاه‌ها با تولید صنایع‌دستی می‌توان زمینه نشاط و اشتغال عده‌ای از مددجویان و نیازمندان را فراهم کرد.

انتهای پیام/ آ

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.