امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

حجت‌الاسلام عبادی: به شدت مخالف حضور فتنه گران در مناصب هستیم/ اگر لازم باشد بعضی مطالب را به صورت شفاف برای مردم خواهم گفت

حجت‌الاسلام عبادی: به شدت مخالف حضور فتنه گران در مناصب هستیم/ اگر لازم باشد بعضی مطالب را به صورت شفاف برای مردم خواهم گفت

نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نمایندگان مردم هم با تمام توان در این زمینه حضور خواهند داشت، اظهار داشت: ما به شدت مخالف حضور فتنه گران ، مفسدین اقتصادی و اخلاقی در مناصب هستیم و شدیدا در این زمینه برخورد خواهیم کرد و موضع خواهیم گرفت.

 

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی، به نقل از خاورستان؛ حجت‌الاسلام سید محمدباقر عبادی گفت: مسلما بازگشت افرادی که در سابقه مدیریت خود فساد اخلاقی،فساد سیاسی،فساد اقتصادی داشته اند به سمت های مدیریتی جدید، بازتاب بدی در جامعه خواهد داشت.

وی افزود: اگر مسئولی به انتصاب چنین افرادی کمک کند،از چشم مردم خواهد افتاد و توسط مردم و نمایندگان مردم مورد سؤال واقع می شود.

حجت الاسلام عبادی تصریح کرد: اگر افرادی که درفتنه ۸۸ دخیل بوده اند و نقش داشته اند که گاهی نیز نامشان برسرزبان هاست،بخواهند برگردند و منصبی را در استان برای خود بگیرند مردم با هوشیاری کامل با آن ها برخورد خواهند کرد.

وی با بیان اینکه نمایندگان مردم هم با تمام توان در این زمینه حضور خواهند داشت، اظهار داشت: ما به شدت مخالف حضور فتنه گران ، مفسدین اقتصادی و اخلاقی در مناصب هستیم و شدیدا در این زمینه برخورد خواهیم کرد و موضع خواهیم گرفت.

وی تأکید کرد: اگر لازم باشد بعضی مطالب را به صورت شفاف به همراه مستندات برای مردم بیان خواهیم کرد.

نماینده مردم شهرستان های بیرجند،خوسف و درمیان با بیان اینکه چه بنده و چه استاندار محترم و معاونانش همگی خدمتگزار مردم هستیم،اظهار داشت: باید منافع مردم را در نظر داشته باشیم چرا که منافع مردم بر مصالح جناح و یا گروه خاص مقدم است.

وی افزود: مسئولین هم در دنیا و هم در آخرت باید پاسخگوی خون پاک شهیدان و زحمات امام راحل باشند.

وی خاطرنشان کرد: باید همه ما به گونه ای عمل کنیم که بتوانیم در پیشگاه خداوند متعال و مردم سرافراز باشیم.

حجت الاسلام عبادی تصریح کرد: انتظار داریم خواص براساس مبانی اسلامی و آرمان های انقلاب در این زمینه موضع بگیرند.

وی با بیان اینکه رمز موفقیت ما در ۳۵سال گذشته پافشاری بر اصول اسلام و انقلاب بوده است تأکید کرد: تجربه نشان داده است،هرجایی که ما بر این اصول پافشاری کردیم موفق شدیم.

http://khavarestan.ir/news/15528

فتنه

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا