امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

حجت‌الاسلام عبادی: جوانان نهایت بهره را از فضلیت‌های روز عرفه ببرند/ حساسیت دشمن نسبت به ولایت نشان دهنده اهمیت نقش ولایت فقیه در جامعه و امت اسلامی است

حجت‌الاسلام عبادی: جوانان نهایت بهره را از فضلیت‌های روز عرفه ببرند/ حساسیت دشمن نسبت به ولایت نشان دهنده اهمیت نقش ولایت فقیه در جامعه و امت اسلامی است

حجت‌الاسلام سید محمد باقر عبادی با اشاره به اینکه روز بزرگ عرفه را در پیش رو داریم، ادامه داد: این روز و به دنبال آن عید قربان در دین مبین اسلام از جایگاه بسیار رفیع برخوردار است که خانواده‌ها، و کارشناسان مذهبی باید  ضمن تبیین فضیلت‌های این روز؛ جوانان را به مساجد و محافل دینی جذب کنند، تا آنها از برکات این ایام بهره کافی را ببرند.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی، حجت الاسلام سید محمد باقر عبادی اظهار داشت: شروع انقلاب و پیروزی آن با ولایت صورت گرفته و ادامه آن بدون ولایت امکان پذیرنیست.

وی افزود: تمام بدخواهی دشمنان که بدخواهی آنها در طول تاریخ معاصر روشن است با ولایت خنثی شده است

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با بیان این که  بحث ولایت و مردم مانند دو بال هستند که برای پرواز باید همراه هم باشند تصریح کرد: باید جایگاه ولایت چه از نظر آیات و روایات و چه از نظر جایگاه اجتماعی و سیاسی آثار آن به صورت دقیق برای مردم بیان شود.

وی با اشاره به این که اگر ولایت نباشد شعائر دینی در جامعه منزوی می شود ادامه داد: این امر در بسیاری از کشورهایی  که  تهی از ولایت هستند به خوبی مشهود است.

حجت الاسلام عبادی با بیان این که در نظام جمهوری اسلامی ایران بحث ولایت بسیار روشن است خاطرنشان کرد: این در صورتی است که در کشورهای مسلمان مانند مصر، افغانستان و عراق یک رهبری ولایی و مشروعیت الهی و مقبولیت مردمی دیده نمی شود.

عضو مجمع نمایندگان استان در مجلس با بیان این که حساسیت دشمن نسبت به ولایت نشان دهنده اهمیت آن است گفت: دشمن همیشه نقطه قوت یک ملت را هدف قرار می دهد.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا