امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

حجت‌الاسلام عبادی در مسجد النبی(ص) بیرجند: : بیشترین درس خداشناسی در سوره توحید آمده است/ تنها دین اسلام است که خدا را به طور درست بیان کرده است

حجت‌الاسلام عبادی در مسجد النبی(ص) بیرجند: : بیشترین درس خداشناسی در سوره توحید آمده است/ تنها دین اسلام است که خدا را به طور درست بیان کرده است

نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی در سخنانی کوتاه در جمع روزه داران مسجد النبی(ص) بیرجند، گفت: مضامین سوره توحید بسیار عمیق می باشد و در آن موضوع “خداشناسی” خیلی دقیق ارائه شده است.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی؛ حجت الاسلام سید محمدباقر عبادی در مراسم ختم قرآن مسجد النبی(ص) بیرجند اظهار داشت: بیشترین درس خداشناسی در سوره توحید آمده است و تنها دین اسلام است که خدا را به طور درست بیان کرده است ، زیرا که در ادیان تحریف شده دیگر به خداوند جسم داده اند.

امام جمعه موقت بیرجند در ادامه افزود: مضامین سوره توحید بسیار عمیق می باشد و در آن موضوع “خداشناسی” خیلی دقیق ارائه شده است. وی تاکید کرد: در قرآن کریم عمیق ترین مسائل روانشناسی و اجتماعی آمده است. وی یادآور شد: در قرآن، موضوع “جهان شناسی” بسیار عمیق و با جلوه ای خاص(زیبا) ارائه شده است.

 

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا