امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

حجت‌الاسلام عبادی در گفتگو با خاورستان: در سفر دکتر نوبخت ۳۵ پروژه عمرانی حوزه انتخابیه بیرجند، درمیان و خوسف در ردیف دریافت اعتبار قرار دارند

حجت‌الاسلام عبادی در گفتگو با خاورستان: در سفر دکتر نوبخت ۳۵ پروژه عمرانی حوزه انتخابیه بیرجند، درمیان و خوسف در ردیف دریافت اعتبار قرار دارند

نماینده مردم شهرستان های بیرجند،خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی گفت: ۳۵ پروژه عمرانی پیشنهادی در سفر دکتر محمدباقر نوبخت، معاون محترم رئیس جمهور ردیف اعتبار خواهد گرفت.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی؛ حجت الاسلام عبادی در گفتگو با خبرنگار خاورستان، اظهارداشت: باتوجه به اینکه استان ما از لحاظ اقتصادی منطقه ای محروم است لذا دارای مشکلاتی ازجمله در حوزه راه آهن، خشکسالی های پی در پی، کمبود آب و تکمیل بیمارستان ۲۰۰ تختخوابی بیرجند و تکمیل ورزشگاه ۱۵هزار نفری است که باید کامل شود.

وی افزود: طی چند نوبت درخواست از سوی اینجانب و جناب استاندار باعث سفر دکترنوبخت، معاونت راهبردی رئیس جمهور به این استان می شود تا با آمدن ایشان بتوانیم مشکلات موارد مذکور را رفع کنیم چراکه سفرشان منشاء برکات بسیاری برای استان خواهد بود.

نماینده مردم بیرجند و درمیان وخوسف تصریح کرد: تعداد ۳۵ پروژه پیشنهادی داریم دراستان که برای آن ها درخواست اعتبار شده و پروژهایی از جمله انتقال آب به استان، تکمیل باند دوم بیرجند قاین، بیرجند نهبندان و بیرجند خوسف، تکمیل مصلی المهدی، احداث پارک موزه دفاع مقدس، احداث مرکز محور آبگرم لوت به نایوند، احداث محور خوسف به قلعه زری، تکمیل بیمارستان ۳۲تختخوابی خوسف، تکمیل پروژه کارخانه سیمان باقران، گازرسانی به درمیان، تکمیل دانشگاه پیام نوراسدیه، پروژه های تامین آب برای روستای بیرجند، خوسف، درمیان، راه آهن، بیمارستان ۲۰۰تختخوابی ازجمله مهم ترین این پروژه ها است.

عبادی خاطرنشان کرد: در این سفر از دکتر نوبخت درخواست می کنیم توجه ویژه به مسایل و مشکلات استان داشته واستان را در رفع آن همراهی کند.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا