امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

حجت‌الاسلام عبادی عضو فراکسیون روحانیت:نقش لابی‌های صهیونیستی در تصمیم‌گیری‌های ترامپ/ دفاع مقدس اتمام حجت با دشمنان انقلاب بود

حجت‌الاسلام عبادی عضو فراکسیون روحانیت:نقش لابی‌های صهیونیستی در تصمیم‌گیری‌های ترامپ/ دفاع مقدس اتمام حجت با دشمنان انقلاب بود

نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: آمریکا و هر کشوری که قصد تعرض به کشورمان را دارند، وقایع جنگ تحمیلی و ایستادگی رزمندگان اسلام را با دقت بخوانند چرا که دوران دفاع مقدس اتمام حجت ما با دشمنان انقلاب بود.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی  به نقل از خبرگزاری دفاع پرس سید محمد باقر عبادی نماینده مردم بیرجند در مجلس شورای اسلامی در گفت‌و‌گو با خبرنگار اخبار داخلی دفاع پرس، با بیان اینکه هشت سال جنگ تحمیلی نشانه‌ای بزرگ از توطئه‌های آمریکایی‌ها بود که توسط رژیم بعثی علیه ما شکل گرفت، اظهار داشت: ایرانِ امروز که در جوامع بین‌المللی بعنوان تثبیت کننده امنیت شناخته شده است، چه در آغازین روزهای انقلاب و چه در دوران دفاع مقدس و چه پس از آن با انواع و اقسام تهدید و تحریم‌ها از سوی دشمنان مواجه بوده و اعمال این تحریم‌ها ذره‌ای از اقتدار و سرافرازی ایران کم نکرده است، بلکه همت ملت و مسئولان را بیش گذشته جزم کرده، تا در تولیدات داخلی خودکفا باشیم و تا جایی پیش برویم که دیگر کشورهای غربی و امکاناتشان در برابر چشمانمان، هیچ باشند.

این نماینده خانه ملت با اشاره به تاریخ و تمدن ایران و اینکه مردم این مرز و بوم هیچ‌گاه در مقابل دشمنان سر تسلیم فرود نیاورده‌اند، افزود: امروز در شرایطی قرار داریم که آمریکا، رژیم صهیونیستی و برخی از کشورهای عربی، جمهوری اسلامی را مانع از تحقق اهداف و خواسته‌های خود می‌دانند، چراکه ایران ثابت کرده نه‌تنها به هیچ کشوری باج نمی‌دهد بلکه در مقابل زورگویی استکبار می‌ایستد.

حجت‌الاسلام عبادی با بیان اینکه عکس‌العمل‌های ترامپ در خصوص برجام نشان از ضعف و عدم مدیریتش دارد، تصریح کرد: هدف رئیس‌جمهور آمریکا از اعمال تحریم‌ها و همچنین موضع‌گیری‌های بی‌خردانه در امور برجام، نشان دادن قدرت خویش به جهان است؛ اما هدف ما در مذاکرات با ۱+۵ از همان ابتدا، حل و فصل مشکلات و رفع دشمنی‌هایی بود که کشورهای غربی در برابر ایران داشتند.

نماینده مردم بیرجند در پایان با اشاره به نقش کلیدی و تاثیرگذار رژیم صهیونیستی در تصمیم‌گیری‌های آمریکا گفت: ترامپ قدرت خود را مدیون دست‌های پشت پرده و لابی‌های رژیم صهیونیستی می‌داند و از این رو تلاش می‌کند که با حمایت‌های خود از صهیونیست‌ها، به هر طریقی مقاصد آن‌ها را محقق سازد.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا