امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

حجت‌الاسلام عبادی: عملیات گازرسانی به شهرستان«درمیان» تسریع شود

حجت‌الاسلام عبادی: عملیات گازرسانی به شهرستان«درمیان» تسریع شود

نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی صبح دوشنبه در بازدید از شرکت گاز استان اظهارکرد: شرکت گاز خراسان جنوبی باید روند گازرسانی به شهرهای اسدیه و قهستان شهرستان درمیان را تسریع بخشد.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی، حجت‌الاسلام سید محمدباقرعبادی صبح دوشنبه در بازدید از شرکت گاز استان اظهارکرد: شرکت گاز خراسان جنوبی باید روند گازرسانی به شهرهای اسدیه و قهستان شهرستان درمیان را تسریع بخشد.

وی با بیان اینکه هم اکنون عملیات گازرسانی به شهرستان درمیان دارای ۵۰ درصد پیشرفت فیزیکی است، گفت: عمده کار در گازرسانی به شهرستان درمیان انجام شده که امید است هرچه سریعتر این پروژه به اتمام برسد.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه شرایط اقتصادی شهرداری قهستان و اسدیه برای همکاری با شرکت گاز مناسب نیست، گفت: راه‌اندازی هرچه‌ سریعتر کارخانه سیمان باقران نیازمند تسریع در عملیات گازرسانی به این کارخانه است.

حجت‌الاسلام عبادی به مشکلات اقتصادی کارخانه سیمان باقران اشاره کرد و افزود: در صورت امکان شرکت گاز روند پرداخت هزینه‌های گازرسانی را به صورت اقساط از کارخانه دریافت کند.

وی طول خط انتقال گاز به کارخانه سیمان باقران را ۲۰ کیلومتر عنوان کرد و بیان داشت: با گازرسانی به این پروژه عملیات گازرسانی به شهرهای گزیک و طبس مسینا نیز به صرفه‌تر می‌شود.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: شرکت گاز عملیات گازرسانی به ۱۱ روستای شهرستان بیرجند که در محور بیرجند- زاهدان و در مجاورت خط انتقال گاز قرار داشته را تسریع بخشد.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا