امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

حجت‌الاسلام عبادی: مدیران دستگاه‌های اجرایی برای اخذ اعتبارات از دستگاههاپیگیری کنند

حجت‌الاسلام عبادی: مدیران دستگاه‌های اجرایی برای اخذ اعتبارات از دستگاههاپیگیری کنند

نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی گفت: مدیران دستگاه‌های اجرایی باید برای اخذ اعتبارات از دستگاه‌های خود پیگیری کنند.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان  و خوسف در مجلس شورای اسلامی به نقل از مهر؛ حجت‌الاسلام سید محمدباقر عبادی ظهر یکشنبه در شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان اظهارکرد: مدیران باید اصلاحاتی که به نفع استان بوده را برای لایحه بودجه پیشنهاد دهند.

وی بر لزوم تعامل مدیران دستگاه‌های اجرایی در راستای توسعه استان تاکید کرد و افزود: از مدیران اجرایی توقع داریم تا در بحث بودجه حضور و تلاش بیشتری انجام دهند.

حجت‌الاسلام عبادی با اشاره به لایحه بودجه سال آینده تصریح کرد: این لایحه در اختیار استانداری بوده و مدیران دستگاه‌های اجرایی باید برای اخذ اعتبارات دستگاه‌های خود پیگیری کنند.

نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی عبادی با بیان اینکه گاهی یک حذف کارشناسی می‌تواند به نفع استان تمام شود، افزود: برای حذف عبارتی در لایحه بودجه زمان زیاد است.

حجت‌الاسلام عبادی با بیان اینکه فرصت ارائه پیشنهادات به لایحه ۱۰ روز است، گفت: برای پیشنهادات اضافه وقت محدود و زمانی ممکن است با اضافه شدن یک کلمه، اعتبار استان افزایش پیدا کند.

وی خطاب به مدیران دستگاه‌های اجرایی افزود: پیشنهادات مبنی بر حذف یا اضافه کردن در لایحه بودجه را به معاون برنامه‌‌ریزی تحویل تا از طریق این معاونت به نمایندگان در مجلس شورای اسلامی ارائه شود.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا