امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

حجت‌الاسلام عبادی: مهرشهر بیرجند با کمبود مدرسه مواجه است/ مشکلات واحدهای صنعتی مرکز استان به طور ویژه بررسی و رفع شود

حجت‌الاسلام عبادی: مهرشهر بیرجند با کمبود مدرسه مواجه است/ مشکلات واحدهای صنعتی مرکز استان به طور ویژه بررسی و رفع شود

نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: جمعیت ۱۸ هزار نفری مهرشهر در بیرجند از چهار مدرسه برخوردار بوده این امر سبب شده با بحران کمبود مدرسه مواجه شویم.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به نقل از خبرگزاری مهر؛ حجت‌الاسلام سیدمحمدباقر عبادی ظهر پنج‌شنبه در شورای اداری شهرستان بیرجند اظهارکرد: خراسان جنوبی از نظر فرهنگی جزو استان‌های ممتاز کشور بوده که از این حیث، بخشی از خراسان رضوی و سیستان بلوچستان را پوشش می‌دهد.

نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه باید در زمینه تخصیص اعتبارات، شهرستان بیرجند به عنوان مرکز استان به صورت ویژه دیده شود، گفت: ارائه هر خدمت و فعالیت عمرانی در مرکز استان سبب ارتقای استان و آسایش دیگر شهرستان‌ها می‌شود.

حجت‌الاسلام عبادی تصریح کرد: هم‌اکنون مهمترین چالش در سطح شهرستان بیرجند تعطیلی بسیاری از واحدهای صنعتی است که ورشکستگی این واحدها سبب خسارات زیادی در زمینه اقتصادی، اشتغال و در نهایت هویت سرمایه‌گذاران می‌شود.

وی افزود: باید در راستای تقویت واحدهای صنعتی و جلوگیری از تعطیلی این واحدها، بانک‌ها و مسئولین شهرستانی از تمام ظرفیت استان برای فعال ماندن واحدهای صنعتی استفاده کنند.

گازرسانی به ۱۱ روستای شهرستان بیرجند در ستور کار قرار گیرد

نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با اشاره به سفر دکتر نوبخت معاون راهبردی رئیس جمهور به خراسان جنوبی، افزود: این سفر برکات زیادی برای خراسان جنوبی داشته که باید مسئولین استان نیز پروژه‌های نیمه تمام استان را معرفی کنند.

حجت‌الاسلام عبادی گفت: درخصوص سفر مسئولان ارشد کشور به استان باید پیگری‌های زیادی صورت گیرد.

وی با انتقاد از مسئولین استان اظهارکرد: گاهی برخی از مسئولین استان از صفر تا ۱۰۰ درصد حل مشکلات خود را از نمایندگان درخواست دارند که باید در این رابطه مسئولین  مشکلات خود را از طریق استان و مرکز پیگری و در صورت عدم حل از نمایندگان درخواست کنند.

حجت‌الاسلام عبادی با بیان اینکه هم‌اکنون ۱۱ روستای شهرستان بیرجند از جمله نوفرست، بهدان و چهکند علیرغم داشتن زیرساخت‌های گازرسانی از نعمت گاز برخودار نیستند، افزود: باید مسئولین گازرسانی به این روستاها را پیگیری کنند تا در زمستان امسال شاهد گازرسانی به این مناطق باشیم.

وی در پایان یادآور شد: گازرسانی به روستاها سبب ارزش افزوده برای دولت می‌شود.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا