امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

حجت‌الاسلام عبادی نسبت به فضای سیاسی در دانشگاه‌ها هشدار داد/مسئولان در مقابل فضای سیاسی دانشگاه‌ها پاسخگو باشند

حجت‌الاسلام عبادی نسبت به فضای سیاسی در دانشگاه‌ها هشدار داد/مسئولان در مقابل فضای سیاسی دانشگاه‌ها پاسخگو باشند
حجت‌الاسلام و المسلمین سید محمد باقر عبادی امشب در مراسم عزاداری شب اربعین در بیرجند گفت: مگر دانشگاه حزب سیاسی است که عده‌ای بخواهند در آن از مسببان فتنه ۸۸ حمایت کنند و در مقابل برنامه‌های نیروهای ارزشی لغو شود.
به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به نقل از فارس؛ امشب در مراسم عزاداری شب اربعین در بیرجند با اشاره به محبوبیت جمهوری اسلامی در دنیا، اظهار کرد: با وجود تحریم‌ها و فشار غربی‌ها در پرونده هسته‌ای به ایران روز به روز بر عزت جمهوری اسلامی و انقلاب افزوده می‌شود.

وی به ارتباط کاهش قیمت نفت با افزایش صادرات نفت از سوی عربستان اشاره کرد و ادامه داد: آل‌سعود در کنار آمریکا برای ضربه به ایران قرار گرفته است و در اینکه کاهش قیمت نفت با هدف فشار به ایران صورت می‌گیرد، شکی نیست.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: مسئولان آمریکا با مسئولان آل سعود همزمان با مذاکرات هسته‌ای دیدار کردند و در همین حین افزایش صادرات نفت از سوی عربستان و به دنبال آن کاهش قیمت نفت را شاهد بودیم که اثبات می‌کند این اعمال با هدف فشار به ایران صورت می‌گیرد.

* مسئولان در مقابل فضای سیاسی دانشگاه‌ها پاسخگو باشند

عبادی، نسبت به فضای سیاسی در دانشگاه‌ها هشدار داد و عنوان کرد: باید مسئولان مرتبط پاسخگو باشند که چرا فضای سخنرانی دانشگاه‌ها شده حمایت از فتنه و فتنه‌گران و آیا این با هشدارهای مقام معظم رهبری در سال ۸۸ در تناقض نیست؟

وی تأکید کرد: مگر دانشگاه حزب سیاسی است که عده‌ای بخواهند در آن از مسببان فتنه ۸۸ حمایت کنند و در مقابل برنامه‌های نیروهای ارزشی لغو شود.

این نماینده مجلس به برنامه‌های روز دانشجوی امسال در دانشگاه‌ها اشاره کرد و افزود: برخی به جای حمایت از نیروهای ارزشی و مومن، برنامه‌های آنان در دانشگاه‌ها را حذف کردند.

* امام راحل نیز برای احیای حکومت اسلامی قیام کرد

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به مسئله رهبری و جایگاه ولایت در اسلام اشاره کرد و متذکر شد: قبل از انقلاب خیلی‌ از افراد می‌گفتند ما را به حکومت چه و زاهد کسی است که به مسجد برود و تسبیح در دست بگیرد و امام راحل آمدند و آن را تغییر دادند.

این مسئول، تشکیل حکومت اسلامی را هدف معصومین(ع) خواند و تصریح کرد: امام راحل نیز برای احیای حکومت اسلامی قیام کرد و در شرایطی انقلاب شد که پیش از آن در زمان رژیم پهلوی کسی اجازه برپایی مراسم روضه‌خوانی نداشت.

عبادی در پایان  ذلت و عزت ملت را وابسته به حکومت خواند و گفت: شاه مقابل غربی‌ها زانو می‌زد و موجب ذلت ملت شده بود و امام راحل با قیامی که کرد عزت را برای ملت ایران به ارمغان آورد.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا