امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدباقر عبادی با صدور پیامی درگذشت پروفسور معتمد نژاد را تسلیت گفت

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدباقر عبادی با صدور پیامی درگذشت پروفسور معتمد نژاد را تسلیت گفت

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی، حجت الاسلام سید محمد باقرعبادی با صدور پیامی درگذشت پروفسور کاظم معتمد نژاد را تسلیت گفتنماينده مردم بيرجند، درميان و خوسف در مجلس

متن پیام حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدباقر عبادی به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

انالله و انا الیه راجعون

خبر درگذشت استاد برجسته و نمونه جناب آقای دکتر کاظم معتمد نژاد پدر علم ارتباطات ایران موجب تاثر و تاسف گردید.

پروفسور معتمدنژاد افتخاری برای بیرجند و خراسان جنوبی بود که خدمات ارزنده ایشان در پایه گذاری علم ارتباطات در کشوربر کسی پوشیده نیست  این استاد مسلم در تربیت نسلی توانمند و پژوهشگر بسیار کوشید و عمر خود را در راه تعلیم و تحقیق و پژوهش گذراند.

اینجابت به نمایندگی از مردم این خطه که مهد علم و فرهنگ است درگذشت جناب آقای دکتر کاظم معتمد نژاد را به خانواده و بستگان و جامعه فرهیخته دانشگاهی ، اساتید و اصحاب قلم تسلیت می گویم و از خداوند منان برای آن مرحوم علو درجات الهی و برای بازماندگان صبر و اجر آرزومندم

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا