امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

حجت‌الاسلام و المسلمین عبادی : ستاد امر به معروف نسبت به عملکرد مسئولان حساس باشد/ مردم حلاوت قانون امر به معروف و نهی از منکر را احساس کنند

حجت‌الاسلام و المسلمین عبادی : ستاد امر به معروف نسبت به عملکرد مسئولان حساس باشد/ مردم حلاوت قانون امر به معروف و نهی از منکر را احساس کنند
نماینده مردم بیرجند در مجلس گفت: منکر فقط از سوی شهروندان اتفاق نمی‌افتند و کم نیستند مسئولانی که نیازمند امر به معروف و نهی از منکر هستند.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی  به نقل از خبرگزاری ملت حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمدباقر عبادی درباره اهمیت امر به معروف و نهی از منکر در جامعه بابیان اینکه ستاد امر به معروف و نهی از منکر موظف است به منکرات در سطح جامعه ورود پیدا کرده و آنها را مدیریت کند، اظهارداشت: آنچه مهم است اینکه ستاد مذکور فقط در مورد شهروندان فعال نباشد، بلکه نسبت به منکرات مسئولان هم واکنش نشان دهد.

نماینده مردم بیرجند در مجلس تصریح کرد: منکر فقط از سوی شهروندان اتفاق نمی‌افتند و کم نیستند مسئولانی که نیازمند امر به معروف و نهی از منکر هستند.

حجت‌الاسلام و المسلمین عبادی اجر هدایت مسئولان از شهروندی که به دلیل مشکلات دچار منکر می‌شود، بالاتر است، گفت: امر به معروف در همه سطح جامعه لازم است، اما معتقدم ستاد امر به معروف باید نسبت به مسائل مسئولان حساس و بر آن اشراف داشته باشد. کما اینکه ما در روایات خود امر به معروف را برای مسئولان پررنگ‌تر می‌بینیم.

به گزارش آنا، عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه مسئولان به دلیل نقش محوری و گاها حیاتی که در جامعه دارند و مجاری امور به دستان آنهاست، باید به صورت خاص مراقبت کنند، خاطرنشان کرد: قانون امر به معروف و نهی از منکر قانون خوبی است که اگر مردم حلاوت آن را احساس کنند خودشان در آن پیش قدم خواهند بود و دست‌اندرکاران این ستاد نباید آن را فقط به دخترها و پسرها و کسانی که زورشان نمی‌رسد، الصاق کنند؛ بلکه مسئولی که به هر صورت تخلف دارد باید از او جدی‌تر بازخواست شود.

 

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا