امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

حجت الاسلام عبادی با اشاره به تأکید معاون اول رئیس جمهور بر عملیاتی شدن راه آهن خراسان جنوبی، گفت: قطعاً این تأکید حتی در بودجه سال آینده پیشرفت برنامه های مربوط به پروژه راه آهن مؤثر خواهد بود

حجت الاسلام عبادی با اشاره به تأکید معاون اول رئیس جمهور بر عملیاتی شدن راه آهن خراسان جنوبی، گفت: قطعاً این تأکید حتی در بودجه سال آینده پیشرفت برنامه های مربوط به پروژه راه آهن مؤثر خواهد بود

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با روزنامه آوای خراسان جنوبی با اهمیت خواندن دستور ویژه معاون اول رئیس جمهور درباره پروژه راه آهن، اظهار کرد: قطعاً این تأکید حتی در بودجه سال آینده پیشرفت برنامه های مربوط به پروژه راه آهن مؤثر خواهد بود.

 

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی، حجت الاسلام سید محمدباقر عبادی در گفتگو با روزنامه آوای خراسان جنوبی با بیان اینکه در مجموع می توان گفت که این سفرها خیلی تأثیرگذار است، اظهارکرد: حضور مسئولان عالی رتبه نظام و دولت در استان و به خصوص در مرکز استان تأثیرات خاص خود را دارد زیرا چند ساعت متمرکز شدن آنان بر روی مسائل و مباحث، مشکلات و خواسته ها و ظرفیت ها و داشته های استان قطعاً بر روی تصمیم گیری ها و برنامه ریزی های آینده مؤثر است حال چه این مسئول عالی رتبه رئیس جمهور باشد، چه معاونین وی، چه وزار و چه سایر مسئولان کشوری. مهم این است که آنها خواسته ها و مطالبات را می شنوند و با مشکلات از نزدیک آشنا می شوند و این امر همانند موتوری محرک برای استان خواهد بود.
حجت الاسلام عبادی با اشاره به اینکه مسایل مطرح شده در این سفر قبلاً از سوی نمایندگان پیگیری شده بود، گفت: با وزیر راه و شهرسازی جلسه ای درباره راه آهن داشتم و بر تسریع در اجرایی شدن این پروژه خیلی تأکید شد.

البته جا دارد از آقای آخوندی وزیر راه و شهرسازی تشکر ویژه داشته باشیم که با وجود کسالتی که داشتند با تزریق دارو به استان آمدند زیرا نبود ایشان واقعاً ایجاد خلأ می کرد.

 

وی با بیان اینکه البته این سفر و این حضور به معنی پایان کار نیست، افزود: انتظار داریم اگر در این سفر وعده ای داده می شود و دستوری صادر می گردد پس از بازگشت به تهران نیز مورد پیگیری قرار گیرد و این طور نباشد که جلوی مردم وعده ای داده شود و مردم متوقع شوند و در ادامه وقتی به وعده عمل نمی شود کنجکاوانه از نمایندگان سؤال کنند که فلان وعده چرا محقق نشد؟
قطعاً این برای دولت هم خوب نیست و باعث سلب اعتماد مردم می شود. به گفته عبادی، نمایندگان در جلسه شورای اداری استان که با حضور معاون اول رئیس جمهور برگزار شد خواسته ها و مطالبات به حق مردم را مطرح کردند و البته هم نمایندگان و هم استاندار پیگیر این موارد خواهند شد اما به هر حال انتظار می رود که خود معاون اول رئیس جمهور و وزاری حاضر در جلسه شورای اداری استان هم به طور ویژه مسایل مطرح شده را مورد پیگیری قرار دهند زیرا باید توسط خود آنان پیگیری شود.
نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف ضمن با اهمیت خواندن دستور ویژه معاون اول رئیس جمهور درباره پروژه راه آهن، اظهار کرد: قطعاً این تأکید حتی در بودجه سال آینده پیشرفت برنامه های مربوط به پروژه راه آهن مؤثر خواهد بود.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا