امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

حجت الاسلام سیدمحمد باقر عبادی گفت: در پی سقوط هواپیمای مسافربری تهران – طبس به وزیر راه تذکر کتبی داده شد

حجت الاسلام سیدمحمد باقر عبادی گفت: در پی سقوط هواپیمای مسافربری تهران – طبس به وزیر راه تذکر کتبی داده شد

حجت الاسلام سیدمحمد باقر عبادی، نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف  گفت: در پی سقوط هواپیمای مسافربری تهران- طبس؛ مجمع نمایندگان استان خراسان جنوبی  به وزیر راه و شهرسازی تذکر کتبی داده و نسبت به بحث مجوز پرواز هواپیمای معیوب آنتونوف؛ اظهار نگرانی کردند.
به گزارش روابط عمومی دفترنماوینده مردم شریف مردم بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی به نقل از شبستان حجت الاسلام سید محمد باقر عبادی در ادامه  افزود: مجمع نمایندگان استان خراسان جنوبی خطاب به وزیر راه و شهرسازی اظهار داشته اند، چرا با توجه به اینکه در گذشته نیز پیگیری هایی صورت گرفته بوده است؛ به این نوع هواپیما اجازه پرواز داده شده و می شود؟
همچنین در همین راستا، مجمع نمایندگان استان خراسان جنوبی با صدور بیانیه ای، با مجروحین و خانواده های کشته شدگان این حادثه دلخراش ابراز همدردی کردند؛ متن بیانیه به شرح زیر است؛

انا لله و انا الیه راجعون
ضایعه درگذشت جمعی از هم استانی های عزیزمان در سانحه سقوط هوایپما را به مردم شریف استان و خصوصاً مردم شهرستان طبس و بازماندگان عزیزان از دست رفته و به همکار عزیزمان، جناب آقای دکتر عبدالله زاده، تسلیت عرض می نمائیم و یاد و خاطره نماینده اسبق مردم شریف و نجیب طبس، فردوس، سرایان و بشرویه و جناب آقای مهندس شکیبی را گرامی می داریم و از خداوند برای بازماندگان آرزوی صبر و اجر فراوان داریم.
بی گمان مجمع نمایندگان استان خواستار بررسی سریع حادثه و مشخص شدن مقصران این رویداد دردناک هستند و پیگیری های لازم را انجام خواهند داد.

 

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا