امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

حجت الاسلام سید محمدباقر عبادی خواستار رفع مشکلات آبرسانی به پروژه شمش خوسف شد

حجت الاسلام سید محمدباقر عبادی خواستار رفع مشکلات آبرسانی به پروژه شمش خوسف شد

نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: با آغاز عملیات اجرایی پروژه شمش چدن کویر خوسف تا آذرماه سال ۹۴، امیدواریم شرکت آب منطقه‌ای خراسان جنوبی مشکل آب این پروژه عظیم را برطرف کند.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی و به نقل از خبرگزاری تسنیم، حجت الاسلام والمسلمین سید محمد باقر عبادی عصر امروز در آئین آغاز عملیات اجرایی پروژه تولید شمش چدن کویر خاوران شهرستان خوسف اظهار داشت: خوشحالیم در آستانه ۲۲ بهمن و پیروزی اسلامی پروژه بزرگ شمش چدن کویر خاوران  با سرمایه گذاری خارجی در این منطقه ازکشور عملیات  اجرایی آن آغاز می‌شود.

وی به اشتغال زایی این طرح ها اشاره کرد و افزود: با ایجاد و راه اندازی کارخانجات تولیدی، زمینه اشتغال برای جوانان  منطقه فراهم می شود.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: طرح های که در استان اجرا و زمینه جذب سرمایه گذاران را دارد موجب خدمت به مردم و رضایت آنان را درپی دارد.

حجت الاسلام عبادی افزود: امیدوارم مشکل آب این پروژه ازطریق شرکت آب منطقه ای خراسان جنوبی برطرف شود تا هرچه زودتر شاهد بهره برداری از این پروژه عظیم بخش خصوصی وسرمایه گذار خارجی باشیم.

وی بیان کرد: شرکت سیمان باقران جزو پروژه‌هایی که از پیشرفت زیادی برخوردار است و این طرح بنا بر اظهارات مسئولان در ۵ ماه سال ۹۴ به بهره برداری می‌رسد.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: برای طرح فولاد بیرجند نیز گام های زیادی برداشته شده است وامیدواریم هرچه زودتر این طرح به مرحله اجرا و بهره‌برداری برسد.

عبادی افزود: امیدواریم پروژه چدن کویر خاوران تا آذر ماه سال آینده به بهره‌برداری برسد و خراسان جنوبی به استانی کارگاهی و سازندگی تبدیل شود وهیچ جوان بیکاری وجود نداشته باشد.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا