امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

حجت الاسلام سید محمدباقر عبادی در یادواره شهدای قهستان: مجلس شورای اسلامی روی فتنه گران حساس است

حجت الاسلام سید محمدباقر عبادی در یادواره شهدای قهستان: مجلس شورای اسلامی روی فتنه گران حساس است

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مجلس شورای اسلامی روی فتنه گران حساس است، افزود: فتنه گران نباید موقعیتهای حساس را در دست بگیرند و این دغدغه بجایی است.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به نقل از خبرگزاری مهر؛ حجت الاسلام محمد باقر عبادی جمعه(۳۱ مردادماه) در یادواره  شهدای گمنام شهر قهستان با اشاره به جایگاه مهم اهل بیت(ع) اظهار کرد: جایگاه اهل بیت(ع) جایگاه بسیار رفیعی است.

وی قرآن و اهل بیت(ع) را موجب اتحاد و همدلی مردم و جامعه دانست و افزود: در دوران بعد از پیامبر اسلام(ص) افراد زیادی برای دیگاه، ایده و عقیده خود به آیات قرآن استناد می کردند.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه جایگاه اهل بیت(ع) جایگاه تفسیر قرآن است، گفت: جایگاه اهل بیت (ع) جایگاه تفسیر قرآن است که جلوی اختلافات و تفرقه را می گیرد.

حجت الاسلام عبادی با بیان اینکه امروز بعد از قرآن حاکمیتی بالاتر از حاکمیت اهل بیت(ع) در جامعه وجود ندارد، ادامه داد: اگر اهل بیت(ع) در کنار قرآن نباشند جامعه به بیراهگی می رود.

وی با اشاره به اینکه ولایت فقیه پرتوی از ولایت اهل بیت(ع) است، تصریح کرد: به برکت رهبری های پیامبرگونه رهبر معظم انقلاب، حمایت های مردم و خون شهدا امروز ملت ایران بحران ها و حوداث مختلفی را پشت سر گذاشته است.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه امروز عده ای به نام قرآن و اسلام قتل و کشتار در عراق و سوریه به راه انداخته اند، ادامه داد: امروز داعش بدترین و پست ترین جنایات را در منطقه انجام می دهد و این جنایات را به قرآن استناد می کند.

حجت الاسلام عبادی با اشاره به اینکه مجلس شورای اسلامی با اسم ها کار ندارد بلکه به عملکرد کار دارد، بیان کرد: در مجلس شورای اسلامی خطوط قرمز اصحاب فتنه ای هستند که پا روی خون شهدا گذاشته اند و حدود هشت الی ۹ ماه این ملت را دچار بحران کردند.

وزیری که نسبت به مسائل امنیتی و معیشتی مردم کوتاهی کند مجلس با قاطعیت برخورد خواهد کرد

وی با بیان اینکه مجلس شورای اسلامی روی فتنه گران حساس است، افزود: فتنه گران نباید موقعیتهای حساس را در دست بگیرند و این دغدغه بجایی است، چراکه اگر اهداف آمریکایی ها در جریان فتنه ۸۸ محقق می شد، معلوم نبود که چه بر سر ملت می آمد.

وی با اشاره به استیضاح وزیر علوم و تحقیقات و فناوری ادامه داد: هر وزیری از جمله وزیر علوم که نسبت به مسائل امنیتی و معیشتی مردم کوتاهی کند، مجلس با قاطعیت او را استیضاح خواهد کرد چرا که استیضاح یک اصل قانونی برای نمایندگان مردم است.

حجت الاسلام خزاعی امام جمعه قهستان نیز در این مراسم با اشاره به فرمایش رهبری مبنی بر تجهیز کرانه باختری به سلاح افزود: چشم انداز این فرمایش رهبری نابودی اسرائیل و گروه های تکفیری است.

وی یادآورشد: امید است با رهبری های داهیانه مقام معظم رهبری مسیر مقاومت را بیش از پیش ادامه دهیم و روز به روز شاهد نابودی اسرائیل و آمریکا در جهان باشیم.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا