امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

حجت الاسلام سید محمدباقر عبادی در یادواره ۴۳ شهید ورزشکار خراسان جنوبی: امام حسین(ع) حاضر نشد زیر بار ذلت برود و در این راه تمامی عزیزان و یاران خود را فدا کرد تا اسلام زنده بماند.

حجت الاسلام سید محمدباقر عبادی در  یادواره ۴۳ شهید ورزشکار خراسان جنوبی: امام حسین(ع) حاضر نشد زیر بار ذلت برود و در این راه تمامی عزیزان و یاران خود را فدا کرد تا اسلام زنده بماند.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف با بیان اینکه انسانیت بشر برگرفته از استعداد معنوی است، ادامه داد: کسی که این استعداد را مورد توجه قرار ندهد انسان جاهل، خطرناک و هیچ کاره است.MB YADVARE

 

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی؛ به نقل از خبرگزاری شبستان از بیرجند، حجت الاسلام سید محمد باقر عبادی، نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف شب گذشته (۲۰ آبان) در یادواره ۴۳ شهید ورزشکار استان اظهار داشت: برترین استعداد بشر امروز که انبیاء نیز آن را مورد توجه قرار داده اند، استعداد معنوی است.
وی با بیان اینکه انسان استعدادهای علمی فراوانی دارد، افزود: اگر این استعدادها را خوب پرورش دهد در بسیاری از زمینه ها موفق می شود.
وی با اشاره به اینکه با پرورش استعداد معنوی دریایی از علوم نیز به دست می آید، اذعان کرد: اگر استعداد معنوی بشریت درست پرورش یابد حضرت علی(ع) و امام حسین(ع) از آن بیرون می آید.
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف با بیان اینکه انسانیت بشر برگرفته از استعداد معنوی است، ادامه داد: کسی که این استعداد را مورد توجه قرار ندهد انسان جاهل، خطرناک و هیچ کاره است.
حجت الاسلام عبادی با اشاره به اینکه امروز بشر به صورت کاریکاتوری رشد می کند، تصریح کرد: در این نمونه رشد برخی ابعاد وجودی خیلی بزرگ و برخی فراموش شده است.
وی با هدف قیام عاشورا را ایستادگی در برابر ظلم و ستم دانست و گفت: امام حسین(ع) حاضر نشد زیر بار ذلت برود و در این راه تمامی عزیزان و یاران خود را فدا کرد تا اسلام زنده بماند.
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف تنها را رسیدن به عزت را نزدیک شدن به خداوند متعال ذکر کرد و گفت: هرکس بخواهد به خدا برسد از راه ولایت است.
حجت الاسلام عبادی با بیان اینکه ایران در مذاکرات خود با کشورهای ۱+۵ از موضع عزتمندانه صحبت می کند، یادآور شد: امروز جنگ دیپلماتیک به راه انداخته شده و دیپلماتهای ما وارد جنگ شدند ولی حاضر نشدند عزت را از موضع اقتدار از دست بدهند.
پایان پیام/

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا