امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

حجت الاسلام سید محمدباقر عبادی: زیرساخت‌ها برای معلولان و جانبازان در خراسان جنوبی فراهم نشده است

حجت الاسلام سید محمدباقر عبادی: زیرساخت‌ها برای معلولان و جانبازان در خراسان جنوبی فراهم نشده است
نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی پیش از ظهر امروز در دیدار با اعضای هیئت ورزش جانبازان و معلولان خراسان جنوبی

با بیان اینکه نباید مکان آموزشی معلولان و سایر دانش‌آموزان متفاوت باشد، افزود: این امر سبب شده است از نظر روحی معلولان با مشکل مواجه شوند.
به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به نقل از خبرگزاری فارس؛

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدباقر عبادی پیش از ظهر امروز در دیدار با اعضای هیئت ورزش جانبازان و معلولان خراسان جنوبی گفت: امید است بتوانم در مجلس شورای اسلامی به عنوان نماینده مردم زمینه رفع مشکلات معلولان و جانبازان به ویژه ورزشکاران این قشر را فراهم کنم.

وی با بیان اینکه معلولیت یکی از نعمت‌های الهی است، ادامه داد: ممکن است برخی از معلولان و جانبازان به معلولیت خود به عنوان یک امر سلب نعمت نگاه کنند ولی در واقع نه تنها سلب نعمت نیست بلکه خود یک نعمت است.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: معلولیت هیچ‌گاه سبب زمین‌گیر شدن افراد نمی‌شود بلکه سبب می‌شود تا انسان معلول به دیگر استعدادهای خود توجه بیشتر کرده و در راستای شکوفایی این استعدادها عمل کند.

عبادی با بیان اینکه استعدادهای انسان آنقدر زیاد است که با نقص عضو ضایع نمی‌شود، یادآور شد: بسیاری از افراد سالم بوده و هیچ‌گونه نقص عضوی ندارند ولی به سمت مواد مخدر روآورده اما بسیاری از معلولان ما در عرصه‌های مختلف افتخارآفرین بوده‌اند.

وی با بیان اینکه نگاه دینی نگاهی زیبا به گرفتاری‌ها در دنیا دارد، تصریح کرد: از نظر این نگاه انسانی که در دنیا دارای گرفتاری باشد خداوند اجر و مزد فراوانی در قیامت به او می‌دهد.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به تعداد مدال‌های رنگی که معلولان و جانبازان ورزشکار خراسان جنوبی در مدت سه سال گذشته کسب کرده‌اند اشاره کرد و یادآور شد: این مدال‌ها نشان از توانمندی معلولان و جانبازان خراسان جنوبی است که سبب سرافرازی مردم این منطقه شده است.

عبادی با بیان اینکه زیرساخت‌ها برای معلولان و جانبازان در استان فراهم نشده است، تصریح کرد: همچنین در بحث آموزش برای معلولان ساختارهای مناسب فراهم نشده است.

وی با بیان اینکه نباید مکان آموزشی معلولان و سایر دانش‌آموزان متفاوت باشد، افزود: این امر سبب شده است از نظر روحی معلولان با مشکل مواجه شوند و همچنین سایر مردم از وضعیت معلولان آگاهی نداشته باشند.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه باید مسئولان به ورزش معلولان و جانبازان توجه ویژه داشته باشند، خاطرنشان کرد: معلولان و جانبازان با تلاش خود و همکاری مسئولان می‌توانند به انسان‌های بسیار بزرگ و افتخارآفرین تبدیل شوند.

انتهای پیام/۶۹۰۲۷/م۳۰

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا