امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

حجت الاسلام سید محمدباقر عبادی پیش از ظهر امروز از مرکز بهداشت و درمان شهرستان خوسف بازدید کرد

حجت الاسلام سید محمدباقر عبادی پیش از ظهر امروز از مرکز بهداشت و درمان شهرستان خوسف بازدید کرد

نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی ضمن بازدید از بخش‌های مختلف مرکز بهداشت و درمان شهرستان خوسف در جریان مشکلات و درخواست های بیماران و کادر پزشکی قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی، حجت الاسلام سید محمدباقر عبادی به همراه فرماندار و معاونین دانشگاه علوم پزشکی بیرجند در بازدید از مرکز بهداشت و درمان و بیمارستان ۳۲ تختخوابی بازدید کرد.

 

حجت الاسلام سید محمدباقر عبادی در نشست تخصصی بررسی مشکلات پروژه احداث بیمارستان ۳۲ تختخوابی خوسف که در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد، اظهار داشت: عملیات احداث این بیمارستان به همت مسئولان شهرستانی و استانی صورت گرفته و جزو اولویت های مهم شهرستان خوسف می‌باشد.

وی در ادامه افزود: کارشناسان اعلام کردند که خوسف با توجه به نزدیک بودن به مرکز استان و از طرفی نیز با افزایش جمعیت در آینده مواجه خواهد بود، لذا پروژه های زیرساختی این شهرستان باید با آینده‌نگری پیگیری شود.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس ضمن گلایه از سخنان مطرح شده در خصوص عدم توجیه بیمارستان ۳۲ تختخوابی خوسف، خاطرنشان ساخت: این پروژه از زمره طرح‌های مصوب سفر هیأت دولت به استان خراسان جنوبی(دولت نهم) بوده و باید اجرا شود.

حجت الاسلام عبادی گفت: در سال گذشته از محل اعتبارات ماده ۱۸۰ که با نظر نمایندگان مجلس توزیع می‌شود، یک میلیارد تومان اعتبار در نظر گرفته شده است.

وی در بخش دیگری به پیگیری ردیف بودجه به منظور اختصاص اعتبار برای بیمارستان ۳۲ تختخوابی خوسف تاکید کرد و تصریح کرد: مسئولان استانی در این زمینه فعال‌تر باشند.

مرکز بهداشت و درمان خوسف/ بازدید نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس

مهدی فرجامی فرد فرماندار خوسف در این نشست ضمن ارائه گزارشی در زمینه فعالیت های مرکز بهداشت و درمان شهرستان اظهار داشت: در حال حاضر اورژانس به صورت شبانه روزی در مرکز بهداشت و درمان پیگیری و فعال شده است.

وی در ادامه به اهمیت پروژه بیمارستان ۳۲ تختخوابی شهرستان خوسف اشاره کرد و گفت: در حال حاضر این بیمارستان از پیشرفت فیزیکی خوبی برخوردار بوده و تاکنون جلسات مختلفی با پیمانکار برگزار گردیده تا روند عملیات عمرانی این بیمارستان متوقف نشود.

دکتر باریک‌بین معاون توسعه دانشگاه علوم پزشکی بیرجند در این نشست ضمن ارائه گزارشی از پیگیری‌های دانشگاه در خصوص بیمارستان ۳۲ تختخوابی شهرستان خوسف بیان داشت: یکی از مشکلات این بیمارستان نداشتن ردیف بودجه است البته برای این پروژه از سرفصل‌های مختلف اعتباراتی نیز گذاشته شده است.

وی افزود: پیگیر اختصاص دریافت اعتبار برای تکمیل این بیمارستان هستیم و امیدواریم با توجه به اینکه خراسان جنوبی سومین استان پهناور کشور استان مساعدت های ویژه ای از سوی مسئولان صورت بگیرد.

حیدری مسئول دفتر بودجه دانشگاه علوم پزشکی بیرجند با اشاره به اینکه در سال های ۹۲ و ۹۳ پیش بینی بودجه برای ساختمان بیمارستان ۳۲ تختخوابی خوسف ۸۵ میلیارد ریال اعتبار بوده است، اظهار داشت: انتظار داریم مسئولان پیگیری کنند تا اعتبارات ویژه ای برای این پروژه در نظر گرفته شود تا روند انجام این بیمارستان به طول نیانجامد.

گفتنی است، بیمارستان ۳۲ تختخوابی خوسف هم اکنون از ۶۷ درصد پیشرفت فیزیکی در بخش ساختمان برخوردار است و از مصوبات سفر دوم هیئت دولت نهم به خراسان جنوبی بوده است.

مرکز بهداشت و درمان خوسف/ بازدید نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا