امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

حجت الاسلام سید محمد باقر عبادی:شعار زیبای “مرگ برک آمریکا” هیچگاه حذف نخواهد شد/ درهیچ کشوری سیاست خارجی به نظرسنجی گذاشته نمی شود

حجت الاسلام سید محمد باقر عبادی:شعار زیبای “مرگ برک آمریکا” هیچگاه حذف نخواهد شد/ درهیچ کشوری سیاست خارجی به نظرسنجی گذاشته نمی شود

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی ۱۳ آبان را ، عدم غفلت از آمریکا نسبت به خدعه ها و نیرنگ ها دانست.حجت اسلام سید محمد باقر عبادیIMG_0950

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی، به نقل از پایگاه خبری تحلیلی بیرجند رسا  حجت السلام سید محمد باقرعبادی گفت:۱۳ آبان را فریاد انزجار تمام جنایت آمریکا در کل تاریخ علیه ملت ایران دانست و گفت:مبادا ملت ما غفلت کنند از ظلم و ستمی که آمریکای جنایت کار بر سر کشور عزیزمان روا داشته و خدایی نکرده در دام سیاست بازیها ، حقه ها و نیرنگ های آمریکا گرفتار شود.
وی ادامه داد: آمریکا هرچقدر نسبت به ایران رابطه خسمانه، زورگویانه ، تجاوزکارانه و عناد با مسلمین داشته باشد، طبیعتا این شعار زیبای “مرگ برک آمریکا” هیچگاه حذف نخواهد شد.
نماینده مردم بیرجند با بیان اینکه هیچگاه نباید فراموش کنیم آمریکا آمریکاست خاطرنشان کرد: این بلایی که بر سر مصر و کشورهای دیگر درآمده،  نشان دهنده آن است که هنوز آمریکا آمریکاست و آنها هرگز وفا ندارند و با مسائل دیپلماسی ، دست از خدعه و نیرنگشان بر نمی دارند و هیچ سیاست مداری این تصور را نباید بکند و نمی کند.
سید محمد باقر عبادی در پایان با اشاره به اینکه درهیچ کشوری سیاست خارجی به نظرسنجی گذاشته نمی شود گفت: سیاست های خارجی فرمول خاص خودش را دارد و این سیاست ها توسط مقام معظم رهبری و نخبگان سیاسی با تجربه،  تنظیم می شود و هیچ کشوری در جهان برای  برنامه ریزی سیاست های خارجی به نظرسنجی  مراجعه نمی کنند.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا