امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

حجت الاسلام سید محمد باقر عبادی از دفتر پارک علم و فناوری خراسان جنوبی بازدید و از نزدیک در جریان فعالیتهای این پارک قرار گرفت

حجت الاسلام سید محمد باقر عبادی از دفتر پارک علم و فناوری خراسان جنوبی بازدید و از نزدیک در جریان فعالیتهای این پارک قرار گرفت

نماینده مردم بیرجند درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی خراسان جنوبی را دارای معادن غنی نیروی انسانی دانست و گفت:این استان فاقد منابع نفت و گاز است.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شریف شهرستانهای بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی؛ به نقل از خبرگزاری فارس؛ حجت الاسلام و المسلمین سید محمد باقر عبادی در جریان این بازدید با رئیس پارک علم و فناوری خراسان جنوبی دیدار و اظهار داشت: خراسان جنوبی از ظرفیت خوبی برخوردار است. وی ادامه داد: عملکرد پارک علم و فناوری در این استان بسیار خوب بوده است.

عبادی با بیان این که شاخص های نیروی انسانی قابل مقایسه با دیگر استان ها نیست یاداور شد: وجود نیروی انسانی کارآمد و صاحب تحصیلات سبب آینده روشن برای استان است.

وی با بیان این که از لحاظ اقتصادی نسبت به دیگر استان ها فقیر هستیم ادامه داد:اما این در حالی است که از نظر نیروی انسانی کارآمد بسیار غنی هستیم.

نماینده مردم بیرجند درمیان خوسف در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد:خراسان جنوبی از نظر وجود نیروهای انسانی ۵۰ سال از دیگر استان ها جلوتر است.عبادی با بیان این که استقرار ردیف بودجه در مجلس صورت گرفته است افزود:آموزش عالی در استان به شدت پیشرفت کرد.

گفتنی است؛ در این بازدید دکتر دوستی گزارشی از فعالیت پارک ارائه نمود و خواستار راه اندازی مجمع خیرین علمی شد.

 

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا