امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

حجت الاسلام سید محمد باقر عبادی در دیدار با مردم شهر اسدیه: فرهنگ مهدویت منادی وحدت در بین جوامع اسلامی است

حجت الاسلام سید محمد باقر عبادی در دیدار با مردم شهر اسدیه: فرهنگ مهدویت منادی وحدت در بین جوامع اسلامی است

نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به فرخنده میلاد امام زمان(عج) اظهار کرد: اولین هدف دین مبین اسلام بیداری فطرت انسان ها برای رسیدن به کمال الهی است.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان وخوسف در مجلس، به نقل از خبرگزاری مهر از حضور گسترده مرزنشینان درمیان در انتخابات ۴۲ خرداد قدردانی کرد و افزود: حضور پرشور مردم مرزنشین بیان کننده علاقه
وصف ناپذیر آنان به نظام، انقلاب و رهبری عزیز انقلاب است که با اشارت رهبر معظم انقلاب بر حبل المتین انقلاب اسلامی درآویخته اند.

نماینده مردم بیرجند خوسف درمیان در مجلس شورای اسلامی، فرهنگ مهدویت را مترادف فرهنگ اسلام ناب محمدی دانست و ادامه داد: حضور پرشور مردم در انتخابات نماد مردم سالاری دینی و نمایشی بی نظیر از خلق حماسه سیاسی بود.

حجت الاسلام عبادی با بیان این که در لیبرال دموکراسی غربی مردم هیچ نقشی ندارند افزود: نظام لیبرال دموکراسی غرب در ظاهر شعار
مردم سالاری سر می دهد و در واقع به دنبال کسب منافع طیف سرمایه دار جامعه است.

وی با بیان اینکه ملت ایران با تبعیت از منویات مقام معظم رهبری و با حضور پرشور و بابصیرت در انتخابات یازدهمین دوره انتخابات
ریاست جمهوری در ۴۲ خرداد حماسه بزرگ سیاسی را آفریدند افزود: در شرایط حاضر وظیفه همه مسئولین تحقق حماسه اقتصادی
است.

وی، اضافه کرد: از مهمترین الزامات عمومی خلق حماسه هوشیاری بالای آحاد ملت است؛ یعنی گروه یا ملتی که خواهان خلق حماسه
هستند باید دشمن شناسی آنها در اوج باشد و دارای توانمندی بالا بوده و از تخصص و مهارت لازم برای مبارزه برخوردار باشند.
وی ضمن انتقاد از نحوه پرداخت تسهیلات ازدواج جوانان گفت: مسئولین ذیربط خصوص اعطای تسهیلات ازدواج جوانان مساعدت کنند.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا