حجت الاسلام سید محمد باقر عبادی در مراسم شب احیاء مسجد باقرالعلوم(ع) بیرجند: در جاذبه و دافعه شخصيت وجودي حضرت اميرالمومنين علي(ع)، راز و رمزها و حكمتهاي زيادي نهفته است كه واكاوي و شناسايي آن وظيفه پژوهشگران و محققان و به خصوص نسل جوان مي باشد

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس : هم جاذبه و هم دافعه علي(ع) در بر دارنده رموز و حكمتهاي بسيار بوده است

 

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستانهای بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی، حجت الاسلام محمد باقر عبادي شنبه شب در مراسم شب قدر نوزدهم ماه مبارك رمضان در مسجد باقرالعلوم(ع) در جمع مردم بيرجند با اشاره به كتاب جاذبه و دافعه حضرت علي(ع) نوشته شهيد مطهري افزود: اين شبها جزو آن ايامي است كه در كنار عبادت، مي بايست به مطالعه و تفكر در خصوص شخصيت مولي علي عليه السلام پرداخت .
وي گفت: دوستي و نفرت ابزار تكامل بشر است و در سايه همين دو عنصر،عشق به زندگي شكل مي گيرد.
حجت الاسلام عبادي حب و بغض را شكل دهنده شخصيت انسان دانست و گفت: هم جاذبه و هم دافعه علي(ع) در بر دارنده رموز و حكمتهاي بسيار بوده است.
وي به وضعيت محمد مرسي رييس جمهوري مصر اشاره كرد و اظهار داشت: وي نخستين سفيري را كه پذيرفت، سفير رژيم صهيونيستي بود و اين در حالي بود كه همين رژيم كمر به سرنگوني او بست.
وي به فرا رسيدن روز جهاني قدس اشاره كرد و اظهار داشت: شركت در راهپيمايي روز جهاني قدس، داراي پيامهاي متعددي است كه مهمترين آن حركت در خط ولايت و تحقق وحدت بين مسلمانان است

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.