امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

حجت الاسلام سید محمد باقر عبادی در گفتگو با خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران:موضوع هسته ای ایران در مذاکرات ژنو برای کشور ما عزتمندانه تمام شد

حجت الاسلام سید محمد باقر عبادی در گفتگو با خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران:موضوع هسته ای ایران در مذاکرات ژنو برای کشور ما عزتمندانه تمام شد

نماینده مردم بیرجند درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی : صبر و مقاومت ملت در برابر تحریم های دشمنان انقلاب و نظام، موفقیت بزرگی را در بحث هسته ای برای نظام رقم زدIMG_0934

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به نقل از خبرگزاری جمهوری اسلامی حجت السلام سید محمد باقر اظهار داشت: :توافق هسته ای در مذاکرات ژنو و پذیرش حق غنی سازی ایران در حقیقت پیروزی بزرگی برای ملت ایران به ارمغان آورد.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی، موفقیت ایران در مذاکرات ژنو را مرهون مقاومت مردم و مسوولان، رهنمودهای رهبر معظم انقلاب و درایت تیم مذاکره کننده دانست و اظهار امیدواری کرد: در گام های بعدی و در ادامه مذاکرات بتوان نتایج خوب و درخشانی را کسب کرد.

وی با اشاره به ابراز خوشحالی مردم از موفقیت تیم مذاکره کننده ایران در بحث هسته ای افزود: دشمنان همواره تلاش کردند ملت ایران را از نظام جمهوری اسلامی ناامید کنند، اما ملت فهیم و با بصیریت ایران سختی ها و تورم ها را تحمل و توطئه های دشمنان را خنثی کرد.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با اشاره به پیشرفت های ایران در بحث هسته ای گفت: دشمن برای متوقف کردن این پیشرفت ها هر چه در توان داشت به کار بست اما راه به جایی نبرد لذا چاره جز پذیرش حق مسلم ملت ایران در بحث هسته ای نمی دید.

حجت الاسلام عبادی ادامه داد: همچنین حمایت رهبر معظم انقلاب از تیم مذاکره کننده و اینکه حق غنی سازی ایران باید در بحث هسته ای محفوظ بماند موجب تقویت چانه زنی دیپلمات های ایران و موفقیت آنان در مذاکرات ژنو شد.

وی گفت: از اینکه بحث هسته ای ایران در مذاکرات ژنو برای کشور ما عزتمندانه تمام شد، رژیم صهیونیستی ناراحت و عصبانی است زیرا لابی های آن می خواستند نتیجه این مذاکرات موجب ذلت و فرو ریختن شخصیت ملت ایران شود.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا