امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

حجت الاسلام سید محمد باقر عبادی :نمایندگان استان پیگیر بودجه هستند

حجت الاسلام سید محمد باقر عبادی :نمایندگان استان پیگیر بودجه هستند

نماینده مردم بیرجند درمیان و خوسف:بودجه در حال حاضر برای ما و بسیاری از استان ها مهم است.

حجت‌الاسلام سید محمدباقر عبادی در شورای اداری درمیان

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به نقل از ویژه نامه مجلس هجدهم دیماه روزنامه آوای خراسان جنوبی حجت السلام سید محمد باقرعبادی اظهار داشت:در بودجه ارائه شده از سوی دولت به مجلس استان های محروم اعتبارات خوبی را دریافت نکرده اند.این مساله به خصوص در مورد بودجه های عمرانی مشاهده شد.وی در ادامه افزود:البته توقع نمایندگان استان خراسان جنوبی بیش از این بود و هست چرا که با توجه به پایین ترین درآمد سرانه کشور در خراسان جنوبی به صورت ویژه و خاص به این استان توجه شود.

عضو کمیسیون آموزش وتحقیقات مجلس شورای اسلامی تاکید کردکه در حال حاضر برخی طرح های راهسازی و دوبانده کردن جاده ها به دلیل نبود اعتبار کافی تعطیل شده است.برخی طرح ها نیز ایده مردم بودند که انتظار می رفت بودجه مناسبی برای آنها نیز در نظر گرفته شود.البته نمایندگان استان خراسان جنوبی نیز بیکار ننشسته اند و پیگیر بوده اند.

حجت الاسلام سید محمد باقرعبادی خاطر نشان شد:امیدوارم تغییراتی در لایحه بودجه ایجاد شده و در نهایت بودجه بیشتری از آنچه که ارائه شده است در نظر گرفته شود.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا