امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

حجت الاسلام سید محمد باقر عبادی :نیروی انتظامی در سال های اخیر روند تکاملی خوبی داشته و این روند هر روز بهتر شده که باید از زحمات و خدمات این عزیزان تقدیر و تشکر شود

حجت الاسلام سید محمد باقر عبادی :نیروی انتظامی در سال های اخیر  روند تکاملی خوبی داشته و این روند هر روز بهتر شده  که باید از زحمات و خدمات این عزیزان تقدیر و تشکر شود

عضو مجمع نمایندگان خراسان جنوبی در مجلس شورای اسلامی در ادامه افزود: نیروی انتظامی باید در زمینه قانونمندی موضوع فرهنگ سازی را دنبال کند. وی یادآور شد: مردم پلیس را یار و یاور خود می دانند.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستانهای بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی، حجت‌الاسلام سید محمدباقر عبادی با بیان این مطلب که رفتار نیروی انتظامی با مردم باید مهربانانه باشد گفت:برخورد نیروی انتظامی از این رو مهم است که مردم احساس نکنند که نیروی انتظامی با آنها عناد دارد یا می خواهد مچ گیری کند این برخورد باید از نوع برخورد مهربانانه و حساب شده انجام گیرد.

عبادی تصریح کرد: استان خراسان جنوبی به عنوان امن ترین استان کشور محسوب می شود. در ادامه داد: نیروی انتظامی برای ایجاد امنیت در این استان متحمل زحمات زیادی شده است و این امنیت در حالی بوجود آمده که استان خراسان جنوبی هم مرز با افغانستان است.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در بخش دیگری از سخنان خود به موضوع عفاف و حجاب اشاره کرد و اظهار داشت:‌حجاب و عفاف دارای دو بخش فرهنگی و قانونی است که در این راستا نیروی انتظامی باید توجه داشته باشد که هر دو موضوع را در کنار هم قرار دهد. وی در ادامه تصریح کرد: در موضوع عفاف و حجاب باید فواید استفاده از حجاب فرهنگ سازی شود و در مقابل آن با افراد هنجار شکن برخورد قانونی صورت گیرد.

 

 

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا