امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

حجت الاسلام سید محمد باقر عبادی گفت: ارائه خدمات مطلوب در قالب بیمه نیروهای مسلح می‌توانند؛ موجب آرامش خاطر نیروهای نظامی و انتظامی و خانواده‌های آنها باشد

حجت الاسلام سید محمد باقر عبادی گفت: ارائه خدمات مطلوب در قالب بیمه نیروهای مسلح می‌توانند؛ موجب آرامش خاطر نیروهای نظامی و انتظامی و خانواده‌های آنها باشد

نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی در دیدار با مدیر سازمان تأمین اجتماعی نیروهای مسلح خراسان جنوبی و سرپرست نمایندگی بیمه کوثر خراسان جنوبی یادآور شد: باید برای نیروهای پر تلاش نظامی و انتظامی آرامش و آسایش روحی فراهم کنیم که بیمه نیروهای مسلح قسمتی از این آرامش را فراهم کرده است.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی؛حجت‌الاسلام سید محمدباقر عبادی در ادامه این دیدار ضمن تقدیر و تشکر از اقدامات سازمان تأمین اجتماعی نیروهای مسلح خراسان جنوبی اظهار داشت: با ارائه طرح‌های کارشناسی شده از سوی این سازمان، مجلس و کمسیون اجتماعی می‌تواند خلاها و نواقص موجود در قانون بیمه نیروهای مسلح را بر طرف کند.

این گزارش حاکیست؛ رضا محزون، مدیر سازمان تأمین اجتماعی نیروهای مسلح خراسان جنوبی و سرپرست دفتر نمایندگی بیمه کوثر در استان در این دیدار ضمن ارائه گزارشی از اقدامات اخیر این سازمان افزود: سازمان تأمین اجتماعی نیروهای مسلح از سال ۸۹ در استان‌های کشور راه‌اندازی شده است.

وی با بیان اینکه بیمه کوثر یک بیمه خصوصی است و سهام داران آن وزارت دفاع و نیروهای مسلح می‌باشد، اظهار داشت: جامعه هدف این بیمه نیروهای مسلح است؛ و در اولویت بعدی تمامی اقشار جامعه می‌توانند از خدمات این بیمه استفاده نمایند.

دیدار با تأمین اجتماعی نیروهای مسلح خراسان جنوبی

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا