امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

حجت الاسلام سید محمد باقر عبادی گفت: سازمان تعاون، کار و رفاه اجتماعی؛ نهادی است که افرادی با آن سروکار دارند که کارگران سخت کوششی هستند و نیازمند یاری‌اند

حجت الاسلام سید محمد باقر عبادی گفت: سازمان تعاون، کار و رفاه اجتماعی؛ نهادی است که افرادی با آن سروکار دارند که کارگران سخت کوششی هستند و نیازمند یاری‌اند

نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی در دیدار با مهندس سنجری، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی اظهار داشت: هم اکنون ۶۰ درصد کارخانه های بیرجند تعطیل هستند که عمده مشکلات آنان سرمایه در گردش است

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی؛ حجت الاسلام سید محمدباقر عبادی در دیدار با مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی افزود: هم اکنون ۶۰ درصد کارخانه های بیرجند تعطیل هستند که عمده مشکلات آنان سرمایه در گردش است. عبادی با اشاره به اینکه اگر کارخانه های فعال موجود بسته شوند به ضرر همه اقشار جامعه است، افزود: در این مناطق باید دولت به کمک کارخانه‌داران بیاید و مشکلات را تاحدودی حل کند.

وی از پیگیری نمایندگان استان د رمجلس برای راه‌اندازی کارخانه داروسازی در استان خبرداد و اظهار داشت: با توجه به اینکه در استان خراسان جنوبی گیاهان دارویی فراونی وجود دارد افتتاح این کارخانه امری ضروری است.

عضو مجمع نماینگان خراسان جنوبی در مجلس شورای اسلامی از مسئولان استان خواست از ظرفیت آقای نوربخش، رئیس محترم سازمان تأمین اجتماعی کشور برای بهبود و رفع مشکلات حوزه بیمه تأمین اجتماعی و همچنین بخش درمان استفاده کنند و یاددآور شد: با حمایت‌های سازمان تأمین اجتماعی بخشی زیادی از مشکلات حوزه کارگران مشاغل سخت رفع می‌شود.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس ضمن اعلام آمادگی خود نسبت به تعامل با همه‌ مدیران دستگاه‌‎های اجرایی برای توسعه و پیشرفت استان متذکر شد: مهمترین مسئله برای مسئولین خدمت رسانی به مردم است.

این گزارش حاکیست؛ محمدسنجری، مدیرکل اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی در این دیدار گفت: با توجه به اینکه خراسان جنوبی استانی با ذخایر معدنی بالایی است باید در علوم صنعتی در سطح استان نیز پیشرفت کرده و از پتانسیل های موجود حداکثر استفاده را ببریم.

IMG_0582

IMG_0583

IMG_0584

 

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا