امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

حجت الاسلام عبادي(ششم فروردین سال جاری) از شهرداری خوسف بازدید کرد/ جاذبه هاي تاريخي و گردشگري ، گنج اشتغال و ثروت

حجت الاسلام عبادي(ششم فروردین سال جاری) از شهرداری خوسف بازدید کرد/ جاذبه هاي تاريخي و گردشگري ، گنج اشتغال و ثروت

نماينده مردم بيرجند، خوسف و درميان در مجلس شوراي اسلامي(ششم فروردین سال جاری) در جمع کارکنان شهرداري خوسف نيز با تبريک سال جديد از تغيير در چهره شهر خوسف احساس رضايت و از مجموعه شهرداري قدرداني کرد.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به نقل از روزنامه خراسان جنوبی، حجت الاسلام «عبادي» با بيان اين نکته که بافت سنتي خوسف يکي از جاذبه هاي گردشگري است که به خوبي شناسانده نشده است، بر معرفي جاذبه هاي تاريخي و گردشگري شهرستان تاکيد کرد و وجود بادگيرها، آبگرم لوت،کويربکر، صنايع دستي، آثار باستاني و معماري سنتي منطقه را منشأ گنج اشتغال و ثروت براي جوانان اين خطه دانست که بايد کشورهاي دنيا را با آن آشنا و از اين فرصت ها بهترين استفاده را کرد.

رئيس شوراي اسلامي شهر خوسف هم شهرداري را يکي از مستقيم ترين نهادها در ارائه خدمت به مردم دانست وافزود: آرزو داريم شعار امسال يعني همدلي و هم زباني، درعمل تجلي يابد.

«رحيمي» افزود: خوسف قابليت هاي زيادي دارد که قوت بخشيدن به هريک از آن ها سبب خارج شدن شهر از انزواي تاريخي مي شود.

به گفته وي مجموعه ابن حسام، قلعه و بافت تاريخي خوسف مي تواند قطب گردشگري استان باشد اما اين از توان شهرداري، شوراي شهر و حتي فرمانداري خارج است چرا که نياز به اعتبار ويژه اي دارد.

در ايام نوروز نماينده محترم مردم شهرستان هاي بيرجند ، خوسف و درميان در مجلس شوراي اسلامي، فرماندار و هيئت همراه ميهمان شهرداري خوسف بودند.

شهردار خوسف با اشاره به افزايش آمار پروانه هاي ساختماني صادر شده در اين شهر در سال هاي اخير، مشکلات مالي را مهمترين دغدغه اساسي پيش روي شهرداري دانست.

«قلاسي مود» افزود: با توجه به اينکه شهر خوسف پيشاني مرکز استان محسوب مي شود، تمرکز بر زيباسازي مبادي ورودي وخروجي شهر، قابليت زيادي براي جذب توريست دارد.

وي از آسفالت ۱۱ هزار متر مربع معابر سطح شهر در سال ۹۳ خبر داد و اضافه کرد: حدود ۶ هزار مترمربع آن از محل اعتبارات مسکن مهر بود.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا