امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

حجت الاسلام عبادي: بچه هاي انقلاب را نبايد تخريب كرد/ آمریکا عامل اصلی ناامنی‌های منطقه است

حجت الاسلام عبادي: بچه هاي انقلاب را نبايد تخريب كرد/ آمریکا عامل اصلی ناامنی‌های منطقه است

نماينده مردم بيرجند، درميان و خوسف در مجلس شوراي اسلامي با اشاره به نگراني مقام معظم رهبري، گفت: نبايد بچه هاي انقلاب را تخريب كرد و نسبت به آنها حب و بغض داشت.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به نقل از خبرنگار خبرگزاری شبستان از بیرجند، حجت الاسلام سيد محمدباقر عبادي شب گذشته (۱ ارديبهشت) در اجتماع بزرگ مولود كعبه در مسجد حضرت علي ابن ابيطالب(عليه السلام) با تبريك فرارسيدن ميلاد با سعادت امام علي(عليه السلام) اظهارداشت: محبت اميرمومنان سپر آتش دوزخ است.

وي با بيان اينكه حضرت علي ابن ابيطالب(عليه السلام) امام متقين است، گفت: اگر مي خواهد در جامعه تقوا جاري باشد، بدون ولايت و امامت امكان پذير نيست.

 امام جمعه موقت بيرجند با طرح اين سئوال كه “امام” به چه معنا است؟ بيان كرد: امام در لغت عرب به معناي جلودار گفته مي‌شود.

 وي در ادامه افزود: اسلام داراي دو بعد ظاهري شامل احكام و معارف و باطني شامل ولايت و امامت است.

 حجت الاسلام عبادي با بيان اين مطلب كه اگر روح از باطن بگيريم آن جسم خراب و غيرقابل تحمل مي شود، اظهار داشت: اسلام هم اگر در باطن آن روح نباشد در آن تخريب‌ها، انحراف‌ها، خرافات و داعش‌ها خلق مي‌شود.

 وي در ادامه با بيان اينكه امامت در روح اسلام است، بيان داشت: در كوران انقلاب اسلامي بعضي‌ها مثل نهضت آزادي به امام راحل(ره) مي‌گفتند كه اجازه بدهيد شاه باشد امام فرمودند “شاه بايد برود.”

 نماينده مردم بيرجند، درميان و خوسف در مجلس شوراي اسلامي با اشاره به اينكه « شاه امام جريان ظلم و انحطاط است» ، يادآور شد: امام خميني(ره) فرمودند «هرچه فرياد داريد بر سر آمريكا بزنيد»؛ امروز هم عربستان ظاهر جريان باطل است و ظلالت گري هايي كه انجام مي دهد بخاطر امام جريان باطل يعني آمريكا است.

 حجت الاسلام عبادي با بيان اينكه در روايات و احاديث به روح اسلام يعني امامت سفارش فراوان شده است، گفت: در اين روايت كه «من مات و لم یعرف امام زمانه مات میتته جاهلیه ؛ کسی که بمیرد و نشناسد امام زمانش را همانا با مرگ در جهالت مرده است »؛ اهميت شناخت امام زمان بخاطر روح جريان حق است.

 عضو كميسيون آموزش و تحقيقات مجلس شوراي اسلامي خاطرنشان ساخت: ملت ايران اسلامي قدر روح حق كه همان ولايت و امامت است را مي دانند.

 وي در بخش ديگري از سخنان خود به نگراني مقام معظم رهبري اشاره كرد و اظهار داشت: نبايد بچه‌هاي انقلاب را تخريب كرد و نسبت به آنها حب و بغض داشت.

 حجت الاسلام عبادي با تاكيد بر اينكه نبايد به جريان باطل خوشبين باشيم، گفت: آمريكا جريان انحطاط است.

 وي افزود: بايد توجه داشت كه ما مخالف روش‌هاي ديپلماتيك نيستم اما نبايد آمريكا را بزك كرد، چراكه عامل اصلي اتفاقات منطقه آمريكا است.

 امام جمعه موقت بيرجند اظهارداشت: ما با كسي دشمني نداريم اما آمريكا بايد مسير خودش را تغيير دهد.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا