امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

حجت الاسلام عبادي در اجتماع شكوه ايستادگي در بيرجند: آمریکا با لبخند خود به دنبال نفوذ است/ غفلت از پروژه نفوذ ضربه سختی به کشور می‌زند/ امتي كه پشت سر ولايت نباشد، سيلي خواهد خورد

حجت الاسلام عبادي در اجتماع شكوه ايستادگي در بيرجند: آمریکا با لبخند خود به دنبال نفوذ است/ غفلت از پروژه نفوذ ضربه سختی به کشور می‌زند/ امتي كه پشت سر ولايت نباشد، سيلي خواهد خورد

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه آمریکا با لبخند خود به دنبال نفوذ در کشور است، گفت: پروژه نفوذ دشمن را کسانی تکمیل می‌کنند که بسیج را تندرو می‌دانند.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به نقل از خبرگزاری مهر، حجت الاسلام سید محمد باقر عبادی صبح پنجشنبه در همایش شکوه ایستادگی که به مناسبت هفته بسیج برگزار شد، اظهار کرد: برای رسیدن به بصیرت باید از عبرت عبور کرد و قران نیز همواره بر عبرت گرفتن از سرگذشت گذشتگان تاکید فراوان داشته است.

وی با تاکید بر عبرت از سرگذشت گذشتگان، رفتارهای ملت‌ها و نوع برخورد آن‌ها با رهبران آسمانی خود، بیان کرد: تاریخ در قران نشان داد امتی که در پی رهبری خود حرکت کرده چه سرنوشتی دارد و امتی که از رهبر خود سرکشی کرده نیز به چه روزی افتاده است.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: حوادث تاریخی که در قران بیان شده نشان داد که چه بسیار گروه‌های کوچکی که به دلیل اینکه به حق بودند و امداد الهی با آن‌ها بود بر گروه‌های انبوه پیروز شدند.

جریان بسیج یک جریان احساسی نیست بلکه منطقی‌ترین اندیشه هاست

حجت الاسلام عبادی با بیان اینکه امام راحل (ره) نیز با بصیرت از این وعده الهی جریان انقلاب اسلامی را رقم زد، عنوان داشت: امام از آموزه‌ها و جریان‌های تاریخی قران عبرت گرفته بود و چنان بصیرتی پیدا کرده بود که هیچ کس نتوانست جلوی او را بگیرد.

وی با بیان اینکه امام (ره) با بصیرت قیام کرد و انقلاب را به پیروزی رساند، گفت: با ایستادگی امام (ره) پیروزی انقلاب شکل گرفت و انقلاب بارور شد.

امام جمعه موقت بیرجند تاکید کرد: نباید از انبوه جمعیت دشمن ترسید چراکه اگر توکل بر خدا کرده، به وظیفه خود عمل کنیم و پشت سر رهبری حرکت کنیم پیروزی از آن ما خواهد بود و این یک قانون بشری است که با تمام قوانین فیزیک و شیمی متفاوت است.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: اعتقاد به امداد غیبی الهی وجه تمایز جهان بینی الهی و جهان بینی مادی است که امام راحل (ره) این جهان بینی الهی را داشت.

حجت الاسلام عبادی با بیان اینکه دستور امام مبنی بر تشکیل بسیج قبل از شروع جنگ نشان از همین جهان بینی الهی ایشان داشت، بیان کرد: جریان بسیج یک جریان احساسی نیست بلکه منطقی‌ترین وعمیق‌ترین اندیشه‌ها پشت سر این بسیج است که سبب مصونیت انقلاب در مواقع مختلف شده است.

وی به نقش و حضور موثر بسیج در خنثی کردن قتنه ۸۸، سازندگی، عرصه‌های فرهنگی و نظامی اشاره کرد و افزود: در عرصه سیاسی نیز بسیج به عنوان لشکر مخلص خدا بعد از انقلاب مانع انحراف‌ها و فتنه‌ها شده است.

سران غرب برای دنبال کردن اسلام هراسی از جان شهروندان خود نیز می‌گذرند

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: برای بسیج انحراف از ولایت مهم است و فرقی نمی‌کند اسمش انحراف باشد یا فتنه، آن چیزی که مهم است شاخصه هاست و اگر جریانی از چارچوب‌های انقلاب و اسلام خارج شد بسیجی خود را از او جدا می‌کند.

حجت الاسلام عبادی با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری در مورد نفوذ دشمن، بیان داشت: همانطور که ایشان فرمودند هرچند که به روش‌های درست دیپلماتیک در مذاکره احترام می‌گذاریم اما هرگز نباید از دشمنی دشمن غافل شد و دشمن را بزک کنیم.

وی اضافه کرد: نباید تنها به لبخند دشمن نگاه کرد بلکه باید نگاه کرد که در کنار همین لبخند چه کارهایی انجام می‌دهد.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه کمک‌های مستقیم به داعش جز توسط آمریکا و هم پیمانان او انجام نمی‌شود، بیان داشت: آیا بیشترین آسیب داعش این است که ۱۰۰ نفر در پاریس کشته شده یا اینکه حیثیت اسلام را از بین برده‌اند؟

حجت الاسلام عبادی با بیان اینکه سران غرب برای شهروندان خود نیز احترامی قائل نیستند و اگر لازم باشد ۱۱ سپتامبر را نیز رقم می‌زنند، گفت: مهم‌ترین موضوع در این حادثه اسلام هراسی است که دشمن آن را دنبال می‌کند و گرنه آن‌ها به فکر جان چند نفر حتی از مردم خود هم نیستند.

غفلت از پروژه نفوذ ضربه سختی به کشور می‌زند

وی با اشاره به اینکه در تمام جنایت‌هایی که در خاورمیانه اتفاق می‌افتد پای آمریکا در میان است، عنوان داشت: با وجود همه این جنایت‌ها اینکه بخواهیم با یک لبخند شعار مرگ بر آمریکا را کنار بگذاریم نشدنی است.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه آمریکا با لبخند خود به دنبال نفوذ است، گفت: آمریکا‌‌ همان آمریکای ۳۰ سال قبل است چه با لبخند چه با عصبانیت و تا زمانی که آمریکا آمریکاست ما موضع خود را نسبت به او تغییر نمی‌دهیم.

حجت الاسلام عبادی، جلوگیری از نفوذ دشمن را یک از مهم‌ترین وظایف بسیج دانست و افزود: نفوذ می‌تواند در یک جریان سیاسی باشد یا در یک رسانه و یا در هر بخش دیگری.

وی، بزک کردن چهره دشمن، نا‌امید کردن مردم از دستاوردهای انقلاب، کم رنگ کردن موفقیت‌ها و پیشرفت‌های انقلاب و متزلزل کردن اعتقاد مردم را از جمله اهداف نفوذ عنوان کرد و گفت: امت‌های زیادی در طول تاریخ بوده‌اند که بخاطر پروژه نفوذ سقوط کرده‌اند و پروژه نفوذ پروژه حساب شده‌ای است که غفلت از آن به ما ضربه سختی خواهد زد.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه انقلاب اسلامی تاکنون در این عرصه به خوبی مقاومت کرده است، بیان داشت: هر چند در این بین بسیاری از نخبگان سیاسی کشور کم آوردند اما ما نگران پیاده شدن آن‌ها از لشکر حق نیستیم چراکه تا زمانی که بسیج است آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند.

حجت الاسلام عبادی، بسیج را گنج بی‌منتهای الهی دانست و افزود: اینکه برخی از افراد بسیجیان را افراد تندرو می‌دانند باید بدانند که مقام معظم رهبری اعتدال را تعریف کرده‌اند و فرمودند: نسبت به کفار تندرو و نسبت به خودی‌ها مهربان باشید.

وی اضافه کرد: پروژه نفوذ دشمن را کسانی تکمیل می‌کنند که بسیج را تندرو می‌دانند.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با اشاره به اربعین حسینی، خاطرنشان کرد: راهپیمایی مانور قدرتی برای همه قدرت‌های دنیا است و کسانی که دست نشانده آمریکا هستند از راهپیمایی روز اربعین می‌ترسند.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا