امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

حجت الاسلام عبادي در تذکري کتبي به وزير محترم اقتصاد بر تسريع حل مشکل سهام داران پديده شانديز تأکيد کرد+ تصویر متن تذکر

حجت الاسلام عبادي در تذکري کتبي به وزير محترم اقتصاد بر تسريع حل مشکل سهام داران پديده شانديز تأکيد کرد+ تصویر متن تذکر

نماينده مردم بيرجند، درميان و خوسف در مجلس شوراي اسلامي در تذکري کتبي خطاب به وزير محترم اقتصاد و دارايي، تأکيد کرد: تسريع در حسابرسي و حل مشکلات پديده بسيار ضروري است و هرگونه تأخير موجب خسارتهاي فراوان مالي و روحي به شهروندان عزيز است.

به گزارش روابط عمومي دفتر نماينده مردم بيرجند، درميان و خوسف در مجلس شوراي اسلامي، حجت الاسلام سيد محمدباقر عبادي یکشنبه ۲۹ آذرماه سال جاري در تذکري کتبي خطاب به وزير محترم اقتصاد و ادارايي که به هیأت رئیسه محترم مجلس شورای اسلامی تقدیم شد، خواستار تسريع در حل مشکل سهام داران پديده شانديز شد.

متن تذکر حجت الاسلام عبادي به شرح زير است:

لازم است، وزير محترم اقتصاد در حل مشکل پديده شانديز تسريع نمايند، چرا که سهامداران فراوان پديده که با اعتماد به تبليغات صدا و سيما و تاييدهاي مکرر مسئولان دولتي از دسترنج خود سهام خرديدند، امروز گرفتار مشکلات و تنگناهاي فرواني هستند.

لذا تسريع در حسابرسي و حل مشکلات پديده بسيار ضروري است و هرگونه تأخير موجب خسارتهاي فراوان مالي و روحي به شهروندان عزيز است، جاي تأسف دارد که هنوز اين مشکل عليرغم وعده هاي فراوان دولت حل نشده است.

متن تذکر به وزیر اقتصاد

 

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا