امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

حجت الاسلام عبادي در راهپیمایی ۲۲ بهمن خوسف: آثار شکسته شدن تفکر غربي در جهان ديده مي شود/ نباید نگران تحریم ها بود، چراکه در این حوزه پیروزی بسیار نزدیک است

حجت الاسلام عبادي در راهپیمایی ۲۲ بهمن خوسف: آثار شکسته شدن تفکر غربي در جهان ديده مي شود/ نباید نگران تحریم ها بود، چراکه در این حوزه پیروزی بسیار نزدیک است

نماينده مردم بيرجند، درميان و خوسف در مجلس با تاکيد بر اينکه امروز غرب در دنیا هیچ حرفی برای گفتن ندارد به نقطه آخر رسیده است، گفت: امروز آثار در هم شکسته شدن تفکر غربی به وضوح در جهان دیده می‌شود.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی، حجت الاسلام سید محمدباقر عبادی امروز (۲۲ بهمن) در سخنرانی راهپیمایی ۲۲ بهمن در شهر خوسف ضمن تشکر از مردم ولایتمدار به منظور حضور باشکوه در راهپیمایی ۲۲ بهمن اظهار داشت: انقلاب اسلامی ایران به دلیل توکل برخدا، وحدت و اطاعت و پشتیبانی از ولایت فقیه طی این ۳۶ توانسته به اوج اقتدار و عزت برسد.

 وی در ادامه بیان داشت: به جرأت می توان گفت هیچ انقلابی در جهان مانند انقلاب اسلامی مردم ایران نبوده که این قدر تحت فشار جهانیان باشد.

 وی در ادامه با بیان اینکه غرب به نقطه آخر رسیده و آثار درهم شکستگی در آن دیده می شود، اظهار کرد: جامعه غربی، جامعه است که به صورت مدرن جاهلیت دارد و به طوریکه به صورت مدرن نیز انسان های را می کشد.

 حجت الاسلام عبادی در ادامه افزود: هنر جامعه غربی کشتن ۲۵۰۰ انسان با یک بمب رادیواکتیو است.

 نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان وخوسف در مجلس شورای اسلامی در بخشی دیگری به موضوع صلح آمیز بودن انرژی هسته ای ایران اشاره کرد و یادآور شد: غربی ها هیچ نشانه‌ای از  انحراف برنامه های هسته ای ایران مشاهده نکرده‌اند و متأسفانه در راستای سیاست های خودخواهانه خود، مسأله غیر صلح آمیز بودن آن را مطرح می کنند.

 وي خاطرنشان ساخت: مقام معظم رهبری فتوای حرام بودن سلاح هسته‌ای را مطرح کردند و این خود تأییدی بر صلح آمیز بودن روند تأسیسات هسته‌ای ایران است.

 وی با اشاره به تحریم های یک‌جانبه به ملت ایران اسلامی به بهانه انرژی هسته‌ای اظهار داشت: این اقدامات دشمنان بهانه‌ای بیش نیست، بلکه این اقدامات آمریکا و استکبار جهانی به دلیل ترس از ترویج فرهنگ اسلام ناب محمدی و انقلاب اسلامی ایران است.

 نماینده مردم بیرجند، درمیان وخوسف در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه علم در کنار تقوا بدست می‌آید، همانطور که سیاست باید در کنار معنویت باشد، گفت: تفاوت اصلی جمهوری اسلامی ایران با سایر کشورهای دنیا در همین موضوع همراه بودن دین با سیاست است.

 وی در ادامه با بیان مطلب که امروز غرب در دنیا هیچ حرفی برای گفتن ندارد به نقطه آخر رسیده است، گفت: امروز آثار در هم شکسته شدن تفکر غربی به وضوح در جهان دیده می‌شود.

 وی با اشاره به اینکه گروهک‌ها تروریستی مانند داعش، توسط استکبار جهانی برای نشان دادن چهره خشنی از اسلام در منطقه علم شده‌اند، بیان داشت: دشمنان اسلام به وسیله به راه انداختن داعش و همینطور موضوع اهانت به پیامبر اسلام(ص) می‌خواستند، جلوی گسترش موج اسلام خواهی در دنیا را بگیرند.

 عبادی با بیان اینکه آمریکایی ها امروز در خاورمیانه متحمل شکست های زیادی شده اند، اظهار داشت: نباید نگران تحریم ها بود، چراکه در این حوزه پیروزی بسیار نزدیک است.

پايان پيام/

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا