امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

حجت الاسلام «عبادي» در گفتگو با روزنامه خراسان جنوبی: استيضاح وزير اقتصاد پابرجاست

حجت الاسلام «عبادي» در گفتگو با روزنامه خراسان جنوبی: استيضاح وزير اقتصاد پابرجاست

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی درباره علت استيضاح وزير اقتصاد بيان کرد: نداشتن نظارت بر موسسه اعتباري ميزان و موسسات اعتباري ديگر دليل اصلي استيضاح وزير است و جنبه سياسي ندارد.

 

حجت الاسلام سید محمدباقر عبادی به خبرنگار روزنامه خراسان جنوبی گفت: طرح استيضاح وزير اقتصاد و دارايي را ۵۰ نفر از نمايندگان مجلس امضاء کرده اند و به طور حتم انجام خواهد شد.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی درباره علت استيضاح وزير اقتصاد بيان کرد: نداشتن نظارت بر موسسه اعتباري ميزان و موسسات اعتباري ديگر دليل اصلي استيضاح وزير است و جنبه سياسي ندارد و بيشتر براي رسيدگي به امور سپرده گذاران اين موسسه انجام مي شود چرا که عده زيادي در اين موسسه سپرده گذاري کرده اند.

وي تاکيد کرد: ما نماينده مردم هستيم و نماينده دولت نيستيم و بايد کاري کنيم که مردم به خواسته هاي خود برسند و از عملکرد نمايندگان راضي باشند.

وي ادامه داد: نمايندگان طرح استيضاح وزير اقتصاد و دارايي را پس نمي گيرند و مهم اين است که سايه استيضاح بر سر وزير باشد و آنچه که مصوب شده به طور حتم اجرا خواهد شد.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا