امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

حجت الاسلام عبادي عنوان کرد: ۲ سال پيگيري براي افتتاح بيمارستان هاي استان بي نتيجه ماند

حجت الاسلام عبادي عنوان کرد: ۲ سال پيگيري براي افتتاح بيمارستان هاي استان بي نتيجه ماند

پيگيري هاي دوساله براي افتتاح و بهره برداري کامل از بيمارستان هاي جديد استان هنوز به نتيجه نرسيده است.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به نقل از روزنامه خراسان جنوبی(۲۳ مهرماه ۱۴۹۳)؛ بيمارستان هاي تازه ساز استان همچنان معطل تامين اعتبار استخدام نيروي مورد نياز است و مردم جاده هاي پرخطر را براي رسيدن به بيمارستان مرکز استان طي مي کنند.

چندي پيش يک مادر و کودک به دليل نبود خدمات کافي در راه انتقال به بيمارستان بيرجند جان خود را از دست دادند. وقتي نماينده مردم بيرجند، خوسف و درميان اين خبر را مي شنود از شنيدن اين مطلب متاسف مي شود و مي گويد: با پيگيري هايي که در ۲ سال گذشته انجام شده تاکنون زمان قطعي براي بهره برداري کامل از اين بيمارستان ها اعلام نشده است اما وضعيت اين طور نخواهد ماند.

حجت الاسلام «عبادي» در مورد پيشنهاد خبرنگار ما براي حضور دوره اي متخصصان و انجام اقدام هايي چون سونوگرافي و … در شهرستان هايي مانند درميان قول پيگيري مي دهد.چندي پيش فرماندار درميان درباره رفع مشکلات بيمارستان اين شهرستان به «خراسان جنوبي» گفت:در بازديد دکتر نوبخت (معاون رئيس جمهور)قول هايي براي اولويت دادن به اين پروژه داده شد و اميدواريم تا پايان سال اين مشکلات حل شود.«بشيري زاده» افزود:پيمانکار بايد در چند ماه آينده عيب و نقص هاي موجود در ساختمان بيمارستان را رفع کند و براي پايان سال وضعيت نيروهايي که استخدام شده بودند نيز روشن شود.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا