امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

حجت الاسلام عبادی:آمریکایی ها تحت فشار صهیونیسم هستند

حجت الاسلام عبادی:آمریکایی ها تحت فشار صهیونیسم هستند

عضو فراکسیون روحانیون مجلس شورای اسلامی گفت:آمریکا یی ها تحت فشار شدید لابی صهیونیستی هستند وبه همین دلیل صحبت های آنها نیز دارای فراز و نشیب هایی است

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی، به نقل از ویژه نامه مجلس ۱۷ مهرماه روزنامه آوای خراسان جنوبی حجت الاسلام سید محمد باقر عبادی با بیان این مطلب تاکید کرد:اگر آمریکایی ها در جایی نیز با آرامش صحبت کرده و مواضع خود را مطرح کنند اعتراض صهونیست ها به هوا بلند میشود. در نتیجه مجبور میشوند تا اظهاراتی را مطرح کنند که نتیجه آن آرام کردن صهونسیت ها ولابی ها آنها باشد.

نماینده مردم بیرجند،درمیان وخوسف همچنین در ادامه تاکید کرد:این در حالی است که عمده ترین رسانه ها و شبکه های تلوزیونی آمریکا در اختیارصهونسیت هاست همچنین صهونسیت ها از قدرت اقتصادی بالایی نیز برخودارند وبه همین دلیل چنین اتفاقاتی طبیعی است اما نکته مهم این است که در سیاست خارجی آمریکا هیچ تعهد اخلاقی وجود ندارد و این نیست که آمریکایی ها متعهد به وعدهایشان باشند.

حجت الاسلام عبادی تاکید کرد:این نکته مهمی است که در گذشته نیز به اثبات رسیده است.اصولا عرصه دیپلماسی از نگاه امریکایی ها یک عرصه روابط دوستانه و وفاداری نیست.آنچه هم که ما وارد آن  شده ایم همان طور که قبلا به آن اشاره شد یک جنگ دیپلماسی است نه دوستی دیپلماسی.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا