امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

حجت الاسلام عبادی:امامت لازمه اکمال دین اسلام است/ سبک زندگی ما باید علوی باشد

حجت الاسلام عبادی:امامت لازمه اکمال دین اسلام است/ سبک زندگی ما باید علوی باشد

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم بیرجند درمیان و خوسف در مجلس شواری اسلامی به نقل از خبرگزاری فارس ، حجت‌الاسلام و المسلمین سید محمدباقر عبادی شامگاه دوشنبه در جشن بزرگ غدیرخم در بوستان آزادگان بیرجند، با بیان اینکه اسلام برای کوچک‌ترین مسائل زندگی بشر برنامه دارد، اظهار داشت: آیا می‌شود که اسلام برای حکومتداری هیچ سیستمی را طراحی نکرده باشد که اگر غیر این باشد باید گفت که اسلام آخرین دین نیست.

وی گفت: در غدیرخم وقتی از علی بن ابی طالب(ع) بیعت گرفته می‌شود و به طور رسمی به همگان معرفی می‌شود آیه نازل می‌شود که امروز دین شما را کامل کردیم و نعمت را بر شما ارزانی داشتیم.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نبوت و قرآن بدون امامت کامل نیستند، افزود: امامت و قرآن دو جزء جداناپذیر دین اسلام است و این دو از هم جداشدنی نیستند.

عبادی با بیان اینکه ائمه ما بارها فرموده‌اند طوری در دنیا زندگی کنید که زینت ما باشید نه اینکه ما را انگشت‌نمای خاص و عام کنند و بگویند ببینید این‌ها پیروان علی بن ابی طالب هستند، افزود: سبک زندگی ما باید علی‌وار باشد و در زندگی خودمان قانون‌مداری و نظم داشته باشیم.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: شبکه‌های ماهواره‌ای سبک زندگی و فرهنگ ما را نشانه رفته است و شراب‌خواری، خیانت و بی‌حجابی را در بین جامعه ما ترویج می‌کنند.

عبادی گفت: در کشورهای غربی به فکر این هستند که نقش شراب را در زندگی خود کاهش دهند اما در شبکه‌های ماهواره‌ای فارسی‌زبان حتی وقتی که برنامه آشپزی تولید و پخش می‌کند شراب را طعم‌دهنده غذا معرفی می‌کنند.

وی افزود: غربی‌ها نقاط ضعف خود را را برای ما تبلیغ می‌کنند نه نقاط قوتشان را که ما از آن الگوبرداری کنیم.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه سبک زندگی ما باید علی‌وار باشد و در زنگی خودمان قانون‌مداری و نظم داشته باشیم، تصریح کرد: برگزاری جشن‌های مذهبی و برگزاری مراسم عزاداری بسیار به جا است اما دقت کنید که دین ما منحصر به دین آیینی نشود.

عبادی خاطرنشان کرد: ما باید هوشیار باشیم و سبک زندگی اسلامی داشته باشیم و به گونه‌ای رفتار کنیم که اگر یک غربی فرهنگ و رفتار ما را دید با خود بگوید که این فرهنگ شیعی است.

وی گفت: ما در سبک زندگی خودمان ضعف داریم و بدانید که دین ما دین آیینی نیست و باید سبک زندگی خودمان را اصلاح کنیم، خیلی خوبی‌ها داریم که باید کامل‌تر کنیم و نقاط ضعفی هم داریم که باید برطرف کنیم.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا