امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

حجت الاسلام عبادی:برخی به دنبال خاموش کردن روحیه استکبار ستیزی ملت ایران هستند

حجت الاسلام عبادی:برخی به دنبال خاموش کردن روحیه استکبار ستیزی ملت ایران هستند

نماینده مردم شهرستانهای بیرجند، درمیان وخوسف در مجلس با بیان اینکه آمریکا می‌خواهد تمام دنیا را قبضه کند، گفت: برخی به دنبال خاموش کردن روحیه استکبار ستیزی ملت ایران هستند اما بدانند ذره‌‌‌ای از مواضع انقلابی خود کوتاه نمی‌آییم.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم بیرجند درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به نقل از خبرگزاری تسنیم ، حجت الاسلام والمسلمین سید محمدباقر عبادی صبح امروز در جمع مردم  بیرجند اظهار داشت: در اسلام به موضوع ولایت زیاد پرداخته شده است که این نشان از اهمیت زیاد این موضوع دارد و امور حکومت نباید دست آدم‌های فاسد، فاسق و سلطه‌گر باشد.

نماینده مردم شهرستانهای بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس گفت: در حال حاضر چند نفر فاسد، فاسق و سرمایه‌دار صهیونیستی در آمریکا منافع صهیونیست و شرکتهای اسلحه‌سازی را تعیین می‌کند.

عبادی با بیان اینکه  برای پیشرفت کشور نباید منتظر اجازه از آمریکا باشیم، افزود: مقام معظم رهبری در سخنان خود پیچیدگی‌های آمریکا را می‌دانند و براساس آن راه و مسیر انقلاب را مشخص می‌کنند و سخن این امام حق است و بر ما واجب است که در جهت اهداف و سخنان ایشان گام برداریم.

وی اظهار داشت: در جریان برجام بارها بد عهدی‌های آمریکا را مشاهده کردیم اما برخی به دنبال خاموش کردن روحیه اسکتبار ستیزی مردم ایران هستند.

نماینده مردم شهرستانهای بیرجند، درمیان وخوسف در مجلس با بیان اینکه اگر ذره‌ای از مواضع انقلاب اسلامی کوتاه آییم ضربه سنگینی می‌خوریم، گفت: نباید چشمان خود را بر روی جنایات آمریکا ببندیم.

عبادی افزود: آمریکا پیچیده‌ترین جور و فساد را در دنیا دارد و نظام سلطه می‌خواهد که تمامی عالم را قبضه کند اما باید هوشیار باشیم تا امور مردم به دست اشخاص فاسد و سرمایه‌دار نیفتد.

وی با بیان اینکه مقام معظم رهبری امروز مایه وحشت نظام استعمار و سلطه شده است، اظهار داشت: آمریکا برای اینکه منافع صدها میلیاردی سرمایه‌داران صهیونیست را تامین کند، ملت‌های منطقه از جمله فلسطین، یمن، عراق و سوریه را گرفتار جنگ کرده است.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا