امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

حجت الاسلام عبادی:تجلیل از پهلوانان و باستانی‌كاران بيرجند و تيم پيشكسوتان ورزش‌های پهلوانی و زورخانه‌ای خراسان‌جنوبی

حجت الاسلام عبادی:تجلیل از پهلوانان و باستانی‌كاران بيرجند و تيم پيشكسوتان ورزش‌های پهلوانی و زورخانه‌ای خراسان‌جنوبی
در مراسمی از پهلوانان و باستانی‌كاران بيرجند و تيم اعزامی پيشكسوتان ورزش‌های پهلوانی و زورخانه‌ای خراسان‌جنوبی با حضور نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی، فرماندار بیرجند و مدیرکل ورزش و جوانان استان تجلیل به عمل آمد.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی  به نقل از خبرگزاری فارس حجت‌الاسلام سید محمد باقر عبادی شامگاه شنبه مراسم تجلیل از پهلوانان و باستانی‌کاران بیرجند و تیم اعزامی پیشکسوتان ورزش‌های پهلوانی و زورخانه‌ای خراسان‌جنوبی با حضور نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی، فرماندار بیرجند و مدیرکل ورزش و جوانان خراسان‌جنوبی برگزار شد.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی در این مراسم اظهار داشت: در ورزش باستانی شعارهای ملی و ایرانی گفته می‌شود و این ورزش لباس سنتی ایرانی دارد که از ویژگی‌های خوب ورزش باستانی است.

عبادی با بیان اینکه در این ورزش اخلاق نیز وجود دارد، گفت: روحیه پهلوانی با روحیه قهرمانی متفاوت است و روحیه پهلوانی نیز تنها منحصر به ورزش باستانی می‌باشد.

وی با بیان اینکه رعایت حق و حقوق دیگران و قانون‌مداری در جامعه کمرنگ شده است، افزود: امروز احترام به بزرگان و پیشکسوتان کاهش پیدا کرده و فرهنگ عمومی جامعه آسیب دیده است.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: ورزش پهلوانی و زورخانه‌ای می‌تواند فرهنگ‌سازی کند و فرهنگ را در جامعه ترویج دهد.

گفتنی است؛ در پایان این مراسم از حبیب‌الله شاعرزاده، مرشد تیم ملی ایران که موفق به کسب مدال طلای مسابقات آسیایی شده بود تجلیل به عمل آمد.

همچنین تیم اعزامی پیشکسوتان ورزش‌های پهلوانی و زورخانه‌ای خراسان‌جنوبی که موفق به کسب مقام قهرمانی کشور شدند، مورد تقدیر قرار گرفت.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا