امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

حجت الاسلام عبادی:حضور در راهپیمایی روز قدس فرصتی برای استفاده از جنبه های سیاسی وعبادی این روز است

حجت الاسلام عبادی:حضور در راهپیمایی روز قدس فرصتی برای استفاده از جنبه های سیاسی وعبادی این روز است

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس گفت: ملت عزیز ایران در روز قدس با حضور گسترده خود و اعلام شعار مرگ بر اسراییل و مرگ بر آمریکا جنایات رژیم صهیونسیتی و استکبار جهانی را محکوم کنند

 به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان وخوسف در مجلس شورای اسلامی، حجت الاسلام سید محمدباقر عبادی در مراسم گرامیداشت حجت‌الاسلام حاجی‌آبادی که در محل مسجد روستای حاجی‌آیاد بیرجند برگزار شد، ضمن تسلیت ایام شهادت مولی الموحدین علی (ع) گفت: حجت‌الاسلام حاجی آبادی از افتخارات حاجی آباد و استان خراسان جنوبی است.

وی در بخشی دیگری از سخنان خود به شب‌های قدر و فضلیت ماه مبارک رضمن اشاره کرد و افزود:شب قدر شب رحمت و مغفرت است و احتمال اینکه شب ۲۳ رمضان شب نزول قرآن و شب قدر باشد طبق روایات از شبهای دیگر بیشتر است. عبادی در ادامه یادآور شد: بهترین اعمال در این شب تحصیل علم است نه قرآن به سر گذاشتن و استغفار کردن این اعمال به جای خود اما از همه اینها بالاتر و با فضیلت تر تحصیل علم است.

عبادی با بیان این مطلب که روز قدس را در پیش داریم گفت: در خصوص روز قدس یک سوال پیش می آید که چرا امام راحل(ره) آخرین هفته ماه مبارک رمضان را روز قدس نامیدند زیرا که این حرکت عظیم یک کار سیاسی است اما در آن جنبه های معنوی و دینی فراوانی وجود دارد.

نماینده مردم بیرجند درمیان و خوسف در مجلس گفت: ملت عزیز ایران در روز قدس با حضور گسترده خود و اعلام “شعار مرگ بر اسراییل” و “مرگ بر آمریکا” جنایات رژیم صهیونسیتی و استکبار جهانی را محکوم کنند چون دفاع از مظلوم به خصوص مردم مضلوم فلسطین بالاترین عبادت است.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا