امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

حجت الاسلام عبادی:دانش آشتیانی به شعار شایسته سالاری پایبند باشد/ تغییرات اتوبوسی درست نیست

حجت الاسلام عبادی:دانش آشتیانی به شعار شایسته سالاری پایبند باشد/ تغییرات اتوبوسی درست نیست

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه «دانش آشتیانی» به شعار شایسته سالاری در انتصابات پایبند باشد، گفت: اینکه بخواهند اتوبوسی نیروها را در آموزش و پرورش تغییر دهند، درست نیست

به گزارش روابط عمومي دفتر نماينده مردم بيرجند، درميان و خوسف در مجلس شوراي اسلامي به نقل از خبرگزاری دانشجو، حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمد باقر عبادی عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای  اسلامی در خصوص انتصابات احمدی دانش آشتیانی وزیر آموزش و پرورش و به خصوص مدیرعامل جدید صندوق ذخیره فرهنگیان، اظهار داشت: اینکه وزیر آموزش و پرورش تنها در یک گروه سیاسی خاص به دنبال انتخاب افراد باشد، درست نیست.

 

حجت الاسلام والمسلمین عبادی افزود: از دانش آشتیانی می‌خواهیم به شعار شایسته سالاری پایبند باشد و افراد شایسته را در هر سمتی که در نظر دارد، منصوب کند.

 

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: اینکه بخواهند اتوبوسی نیروها را در آموزش و پرورش تغییر دهند، درست نیست

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا